Статті

Чи відповідати на адвокатський запит щодо стану пацієнта

11 січня 2017 Чи має право лікар розголошувати інформацію про пацієнта на запит адвоката та в якій формі медичним працівникам потрібно відповідати на запити адвокатів або правоохоронних органів?1208

УФ-лампи у закладах охорони здоров’я

6 січня 2017 Ультрафіолетове випромінювання використовують у різних сферах діяльності людей, зокрема і у медицині. Розглянемо, якими нормативними актами врегульоване використання ультрафіолетових бактерицидних ламп у закладах охорони здоров’я.318

Стерилізація медичних виробів у ЦПМСД

5 січня 2017 Вироби медичного призначення багаторазового застосування, які у процесі експлуатування можуть спричинити ушкодження шкіри, слизової оболонки, контактувати з раною, кров’ю тощо, підлягають передстерилізаційному очищенню, стерилізації та дезінфікуванню.1181

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити актуальність і корисність публікацій. Завантажуйте та читайте!

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Управління закладом охорони здоров'я» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити актуальність і корисність публікацій. Завантажуйте та читайте!


Розсилка© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах