Наші видання

Для успішного управління закладом охорони здоров’я як державної, так і приватної власності керівникам — головному лікарю та головній медичній сестрі — завжди важливо бути в курсі усіх новацій галузі, особливо з огляду на постійні зміні у законодавстві.

У роботі як головного лікаря, так і головної медичної сестри щодня виникає безліч запитань щодо оплати праці, перевірок усіх інстанцій, роботи з кадрами, якості надання медичної допомоги та багато інших. 

Усе, що потрібно керівникам медичних закладів у мінливих умовах сьогодення, MCFR: Охорона здоров’я публікує у фахових виданнях, які видаються за інформаційної підтримки Міністерства охорони здоров’я:

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ № 11426-299Р від 11.07.2006
Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ № 18737-7537Р від 14.02.2012

Також MCFR: Охорона здоров’я постійно проводить безоплатні вебінари для головних лікарів та головних медичних сестер та організовує семінари різної тематики.

Нам довіряють керівники закладів та головні медичні сестри з усіх куточків України!

Приєднуйтесь до нашої читацької аудиторії!

Наразі ви можете обрати  найсучасніші професійні видання  — е-журнали «Управління закладом охорони здоров’я » та «Довідник головної медичної сестри»

Скориставшись електронним форматом видань, ви отримаєте низку переваг:

  • не матимете жодних проблем з доставкою. Адже не потрібно чекати, поки доставлять свіжий номер е-журналу — він з’являється раніше за вихід друкованої версії
  • матимете змогу використовувати спеціальні інструменти — можна перегортати сторінки номера просто на екрані, робити безліч потрібних закладок і позначок
  • формуватимете тематичні добірки обраних публікацій. Тобто зможете постійно мати під рукою потрібні консультації наших експертів
  • отримаєте доступ до повної бази нормативно-правових документів

Спробуйте безплатно

Читайте безплатний презентаційний номер е-журналу «Управління закладом охорони здоров’я». Ознайомтеся із функціоналом і сервісами. Оцініть переваги е-журналу в дії!

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «ЗБІРНИК посадових інструкцій лікарів та керівників ЛПЗ»

для передплатників е-журналу «Управління закладом охорони здоров'я»

Читати книгу
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах