• Головна сторінка
 • » Статті
 • » Доплати
 • » Чи мають право керівники закладів охорони здоров’я, що були реорганізовані при впровадженні Програми економічних реформ на 2010–2014 роки, на додаткові виплати?

Чи мають право керівники закладів охорони здоров’я, що були реорганізовані при впровадженні Програми економічних реформ на 2010–2014 роки, на додаткові виплати?

43

Посадові оклади керівних працівників закладів охорони здоров’я визначаються за тарифними розрядами Єдиної тарифної сітки за групою з оплати праці керівних працівників, яка встановлюється за показниками відповідно до додатка 2 до Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, затверджених наказом Міністерства праці та соціальної політики України і Міністерства охорони здоров’я України від 05.10.2005 № 308/519 (далі — Умови оплати праці).

Оскільки відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про внесення зміни до Переліку закладів охорони здоров’я» від 20.05.2011 № 301 центри первинної медико-санітарної допомоги включені до пункту 1.2 «Амбулаторно-поліклінічні заклади», група з оплати праці керівних працівників цих закладів встановлюється за показниками, зазначеними у пункті 6 «Самостійні амбулаторно-поліклінічні заклади, за якими закріплена територія з обслуговування населення» додатка 2 до Умов оплати праці залежно від кількості прикріпленого за закладом населення.

З метою збереження чинних умов оплати праці медичних працівників, які в ході реорганізації та реформування галузі увійшли до складу центрів первинної медико-санітарної допомоги (як пілотних, так і не пілотних регіонів), наказом Міністерства соціальної політики та Міністерства охорони здоров’я від 26.03.2012 № 165/194 внесено відповідні зміни до Умов оплати праці, зокрема перелік закладів (підрозділів), робота в яких дає право на надбавку за тривалість безперервної роботи (п. 4.1.1), доповнено структурними підрозділами, що увійшли до складу центрів первинної медико-санітарної допомоги.

Також пунктом 2 цього наказу передбачено встановлення доплати різниці заробітної плати тим керівникам, в яких після реорганізації зменшився її розмір, на весь період до запровадження нових умов оплати праці, за яких нові розміри заробітної плати перевищать чинні.

Зазначена норма поширюється на створені в ході реформування галузі центри первинної медико-санітарної допомоги на всій території України і не поширюється на щойно призначених головних лікарів центрів первинної медико-санітарної допомоги (наприклад, якщо таким керівником було призначено заступника головного лікаря центральної районної лікарні), оскільки це призначення не є наслідком реформування.Ваша персональна добірка.

  Підписка на статті

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО.

  Освітні заходи

  Школа

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Інтернет-магазин

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією

  Книжкова полиця

  «Новий номер УЗОЗ»

  Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

  для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

  Читати книгу

  Спробуйте безплатно

  Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.


  Розсилка  © Медична справа, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

  Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

  Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


   

  
  • Ми в соцмережах

  Вітаємо на порталі! І даруємо санбюлетені

  Зареєструйтеся — і гайда до розділу «Санбюлетені»:

  • Ризики в роботі медичної сестри — вірусний гепатит В

  • Перша допомога у випадку контакту із джерелом потенційного інфікування ВІЛ

  Скачуйте безплатно
  розміщуйте на інфостендах медичного закладу

  У мене є пароль
  нагадати
  Пароль надіслано на пошту
  Ввести
  Я тут вперше
  І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
  Введіть ел. пошту або логін
  Неправильний логін або пароль
  Неправильний пароль
  Введіть пароль
  Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

  57 секунд на реєстрацію
  І Ви отримаєте доступ до:
  форм та зразків
  фахових статей
  найсвіжіших новин галузі
  нормативних документів

  У мене є пароль
  нагадати
  Пароль надіслано на пошту
  Ввести
  Я тут вперше
  І користуйтеся матеріалами порталу «Медична справа»!
  Введіть ел. пошту або логін
  Неправильний логін або пароль
  Неправильний пароль
  Введіть пароль