З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Контракт з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я

  • 18 січня 2018
  • 1693

Читайте про порядоку укладання контракту з керівником медичного закладу, скачайте типову форму цього документу, який затвердив Кабінет Міністрів, дізнайтеся, які пункти контракту передбачені для підтримки управлінця.

Контракт з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я укладається між органом, якому підпорядкований медзаклад, або облрадою, райрадою, міським, сільським, селищним головою – з одного боку, та особою, яку призначають на посаду керівника медзакладу – з другого. Саме на підставі цього контракту видають наказ про зарахування особи до штату медзакладу як управлінця. Після цього керівник починає   свою трудову діяльність з дати, яка визначена угоді.

Колективний договір КНП

 Як передбачити зростання зарплат в медзакладі
Світлана Пугачголова Кролевецької районної організації профспілки працівників охорони здоров’я
Наразі змінюється модель фінансування надання медичної допомоги. Невід’ємною складовою реформування галузі є перетворення бюджетних закладів охорони здоров’я на комунальні неприбуткові підприємства. Це передбачає складання нового колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом.

Порядок укладання контракту з керівником медичного закладу визначений Постановою КМ "Про затвердження Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я" від 16 жовтня 2014 р. № 642.  

Контракт з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’яЧитайте: "Спостережна рада закладу охорони здоров’я: організація роботи

Укладання контракту з керівником медзакладу

Контракт укладають в письмовому вигляді, а кожній зі сторін видається по примірнику, які мають однакову юридичну силу.

Контрактстажє чинним з моменту його підписання, якщо інше не передбачено його умовами. Дія контракту триває 3-5 років. Якщо після закінчення цього терміну у жодної зі сторін не виникло бажання розірвати трудові відносини, які фактично тривають, то дія контракту за законодавством продовжується.

Скачайте типову форму контракту з керівником медзакладу

Контракт з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я

Умови контракту

Контракт з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я регламентує умови праці керівника, обов’язки, права, умови підвищення кваліфікації, відповідальність обох сторін договору. Окрім того, у контракті  вказують термін його дії та умови передчасного розірвання. Варіативною складовою контракту є гарантія пільг                                                                                                                          керівнику медзакладу, якщо контракт припиняє дію з незалежної від працівника причини. Організація-наймач повинен гарантувати соціально-побутові умови для повноцінного виконання професійних обов’язків. Сторона, що призначає за контрактом особу на посаду керівника медзакладу, зобов’язана тримати у таємниці умови контракту, за винятком випадків, передбачених законодавством.

Укладання контракту дає керівнику право користуватися усіма правами та компенсаціями, передбаченими законодавством.

Контракт з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’яЧитайте: "Правила поведінки та роль медичної сестри хірургічного відділення" 

Розірвання контракту 

Розірвання контракту та подальше звільнення особи від  посадових обов’язків може відбуватися за умовами, передбаченими контрактом, або за законодавством з урахуванням передбачених ним гарантій. Якщо передчасне розірвання контракту здійснюється на умовах, обговорених у контракті, але не передбачених нормативно-правовою базою, то звільняють особу за п. 8 ч. 1 ст. 36 КЗпПУ.

Спірні питання між учасниками трудових відносин, що підписали контракт  з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я, вирішуються у передбаченому нормативно-правовою базою порядку. 

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО.

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся