З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Форма № 008/о: Журнал запису оперативних втручань в стаціонарі

  • 22 січня 2018
  • 147

На підставі первинної медичної форми «Журнал запису оперативних втручань в стаціонарі» аналізують якість та успішність проведених операцій. За записами у цьому документі легко побачити розбіжностями діагнозів: тим, з яким хворі йшли на операцію та тим, який поставили після оперативного втручання (якщо такі випадки виникали). Читайте, як правильно заповнити документ та скачайте бланк форми № 008.

Наказом Міністерства охорони здоров’я України № 110 від 14.02.2012 року затверджена форма первинної медичної документації № 008/о «Журнал запису оперативних втручань в стаціонарі» та інструкція щодо ведення цього документа. У форму вносять інформацію про всі оперативні втручання, які були проведені в стаціонарі. Відповідає за правдивість  цієї інформації лікар, який робив записи в ньому після проведення оперативного втручання. Він же ставить свій підпис після внесення даних до документа. Зберігають журнал в медичному закладі протягом п’ятдесяти років.

Форма № 008/о:  Журнал запису оперативних втручань в стаціонаріЧитайте: "Обробка рук хірурга: правила, алгоритм, вимоги до оснащення"  

Вимоги до ведення форми № 008/о

Журнал запису оперативних втручань в стаціонарі ведуть окремо для чистої та гнійної операційної. Записи до документа вносить лікар-хірург розбірливим почерком. Нормативні документи дозволяють вести документ  на паперових носіях та в електронному вигляді.

Скачайте бланк форми № 008

бланк форми 008

Якщо в медичному закладі ведуть паперовий варіант журналу, його сторінки нумерують та прошивають. Журнал підписує головний лікар та завіряє печаткою медичного закладу. Електронна форма № 008/о повинна містити усю інформацію, яка є в паперовому варіанті журналу.

Форма № 008/о:  Журнал запису оперативних втручань в стаціонаріЧитайте: "Вимоги до бактеріологічних лабораторій медичного закладу" 

Дані форми № 008/о

В форму № 008/о вносять інформацію, яка стосується:

  • хворого - прізвище, ім’я, по батькові;
  • медичних працівників, які проводили оперативне втручання: прізвища та ініціали хірурга та анестезіолога, їх асистентів та операційної медичної сестри;
  • ходу операції – зазначають вид знеболення, медичні препарати, що застосовувались під час оперативного втручання, тривалість операції;
  • діагнозу, виставленого хворому до та після проведення операції.

Кожне оперативне втручання в формі № 008/о описують на окремому листку. Кожний запис завіряє своїм підписом лікар, який проводив оперативне втручання.  

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО.

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся