З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Посадова інструкція сімейного лікаря: скачайте оновлену!

  • 30 березня 2018
  • 3105

Скачайте оновлену посадову інструкцію сімейного лікаря — лікаря загальної практики, з яким пацієнти підписуватимуть декларації про первинне медичне облуговування.

Посада лікаря загальної практики — сімейного лікаря вищої кваліфікаційної категорії належить до посад професіоналів у галузі лікувальної справи амбулаторії загальної практики — сімейної медицини. Основна мета роботи цього фахівця — забезпечити населення первинною медичною допомогою, зокрема й невідкладною. Також саме сімейний лікар підписує декларацію/договір про вибір лікаря з пацієнтом відповідно до чинного законодавства, що є підставою для отримання лікарем загальної практики — сімейним лікарем вищої кваліфікаційної категорії коштів за обслуговування пацієнта.

Вивчати, діагностувати й лікувати захворювання в дітей до 18 років та проводити їх профілактику завдання педіатра, посадова інструкція якого має ряд важливих відмінностей. 

Чи може медзаклад самостійно знищувати наркотичні препарати

Практичні поради
Тетяна Загородна,головний спеціаліст відділу контролю за дотриманням ліцензійних умов діяльності з обігу підконтрольних речовин Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками
Родичі померлого хворого повернули до закладу охорони здоров’я невідкриті ампули наркотичних засобів. Чи має право заклад з ліцензією знищувати їх самостійно, без залучення Нацполіції та визначення методу знищення Держлікслужбою? Адже це суперечить постанові КМУ № 589

Посадова інструкція сімейного лікаря окрім ключових розділів також містить інформацію про те, хто та за яких умов буде замінювати працівника в разі його відсутності. Наприклад, виконувати його посадові обов’язки доручають іншому медичному працівнику амбулаторії в порядку, передбаченому законодавством.

Посадова інструкція сімейного лікаря: скачайте оновлену!Читайте: "Дезінфекція білизни у стаціонарах інфекційного профілю: основні правила"

Завдання та обов'язки лікаря сімейної практики:

  • Динамiчне спостереження за станом здоров’я кожного члена сiм’ї пацієнта, проводить необхiдне обстеження й оздоровлення за iндивiдуальним планом, оцінює фізичне та психічне здоров’я пацієнтів.
  • Комплексні медичні послуги членам сім’ї незалежно від віку або статі на постійній основі, обстежує пацієнтів із використанням медичних інструментів і сучасного устаткування.
  • Вивчення медичну історію пацієнтів, замовляє проведення відповідних лабораторних аналізів/тестів, рентгену й інших медичних обстежень.
  • Органiзація консультацiї iнших спецiалiстiв i госпiталiзацiя пацiєнтiв.
  • Інтерпретації результати консультацій, звітів, аналізів/тестів та обстежень, випробувань, визначає план лікування, діагностує стан пацієнта.
  • Виписує рецепти ліків, призначає медичні процедури, стежить за лікуванням.
  • Наглядає за побiчними реакцiями/дiями лiкарських засобiв.

Посадова інструкція сімейного лікаря: скачайте оновлену!Читайте: "Схеми поводження з медичними відходами: приклади оформлення"

Посадова  інструкція сімейного лікаря

Скачайте

Посадова інструкція сімейного лікаря - лікаря загальної практики

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО.

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся