З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Статут комунального некомерційного підприємства

  • 19 квітня 2018
  • 1828

На хвилі реформи медзаклади проходять через автономізацію, реорганізовуючись у комунальні установи. Кожен медзаклад, у тому числі реорганізований, має власний статут. Дізнайтеся про особливості Статуту комунального некомерційного підприємства (далі –КНП) в окремих його аспектах.

Чи може медзаклад самостійно знищувати наркотичні препарати

Практичні поради
Тетяна Загородна,головний спеціаліст відділу контролю за дотриманням ліцензійних умов діяльності з обігу підконтрольних речовин Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками
Родичі померлого хворого повернули до закладу охорони здоров’я невідкриті ампули наркотичних засобів. Чи має право заклад з ліцензією знищувати їх самостійно, без залучення Нацполіції та визначення методу знищення Держлікслужбою? Адже це суперечить постанові КМУ № 589

Структура, штатний розклад  в статуті  КНП

За ч. 3 ст. 64 ГКУ підприємство має право на самостійне визначення власної організаційної структури та  штатного розкладу.

Медзаклад після реорганізації отримує право на самостійне затвердження штатного розпису та визначення чисельності найманих працівників, здійснення заходів щодо оптимізації штату персоналу. КНП підпадають під управління органів самоврядування. Тому аби забезпечити своє право формувати та затверджувати самостійно структуру та штатний розкладу  медзакладу, керівник  має відобразити дане положення в статуті КНП. Таке положення може звучати як: «Підприємство має право визначати свою організаційну структуру, встановлювати чисельність працівників, затверджувати штатний розклад у встановленому порядку».

Лише закріплення в установчих документах права формування штатного розпису на практиці може обмежити самостійність керівника КНП на реалізацію цього права, у зв’язку з необхідністю затвердити або погодити штатний розпис органом управління.

Статут комунального некомерційного підприємстваЧитайте: "Ліцензування медпрактики комунального некомерційного підприємства"

 Особливості оплати праці  в статуті  КНП  

 При вирішенні питання про нарахування зарплатні працівникам керівництво має послуговуватися положенням ст. 97 КЗпПУ. Відповідно до нього підприємство має право на самостійне встановлення форми та системи оплати праці, норм праці, розцінок, умов запровадження та розмiрів надбавок, доплат, премiй, винагород та iнших заохочувальних, компенсацiйних i гарантiйних виплат у колективному договорi з дотриманням норм i гарантiй, передбачених законодавством, генеральною та галузевими (регiональними) угодами.

З цієї причини доцільним було б висвітлити у статуті КНП відповідне положення про встановлення розміру оплати праці згідно з внутрішніми актами підприємства та вітчизняним законодавством, передбачивши таку можливість у колективному договорі.

Статут комунального некомерційного підприємстваЧитайте: "Оплата праці медичних працівників в 2018 — до та після реформування"

Визначення предмету діяльності  в  статуті КНП

За ГКУ комунальна установа засновує свою діяльність на положеннях статуту. Аби виключити будь-яку ймовірність  виходу медзакладом за межі статутної діяльності,  статут КНП має детально визначати суб’єкт діяльності. Обов’язково мають знайти своє відображення у статуті такі положення:

  • здійснення медичної практики;
  • рівень надання медичної допомоги;
  • вид медичної допомоги: амбулаторна та/або стаціонарна допомога та інше;
  • здійснення всіх інших видів медичної діяльності, передбачених законодавством;
  • зовнішньоекономічна діяльність відповідно до законодавства України (якщо є перспектива здійснення такої діяльності;
  • провадження діяльності, пов’язаної з оборотом наркотиків та прекурсорів (при здійсненні такого виду діяльності);
  • надання платних медпослуг населенню відповідно до нормативно-правової бази України;
  • надання будь-яких послуг іншим ЗОЗ та будь-яким юридичним особам, фізичним особам–підприємцям та фізичним особам.

Статут комунального некомерційного підприємстваЧитайте: "Зарплата медсестры в 2018: доплаты, надбавки, рабочее время"

Конкретизувати, яку саме медичну допомогу згідно з номенклатурою лікарських спеціальностей надаватиме медзаклад, у статуті немає потреби, оскільки ЗОЗ надає медпослуги, засновуючись на ліцензії на медичну діяльність. Якщо здійснення певного виду діяльності, передбаченого статутом КНП, вимагає спеціального дозволу, медзаклад має отримати його у визначеному законодавством порядку.

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО.

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся