text
Медична справа

Сценарій до конкурсу медичних сестер — скачайте зразок практиків

 • 26 квітня 2018
 • 1784

Щороку своє професійне свято медичні сестри відзначають конкурсом на кращу медсестру. Напередодні річниці професії пропонуємо варіант сценарію та декілька порад, які стануть у пригоді під час підготовки до конкурсу медичних сестер у 2018 році.

Які доходи КНП потрібно відображати у фінансовому плані

 Які доходи КНП потрібно відображати у фінансовому плані
Алла ХУДЯКОВАголовний редактор системи «Expertus: Медзаклад»
Комунальне некомерційне підприємство планує протягом року отримати доходи, тому числі: кошти, отримані від НСЗУ згідно укладених договорів; субвенції з місцевих бюджетів згідно затвердженої програми фінансової підтримки; кошти від надання платних медичних послуг, від надання майна в оренду майна, від реалізації активів; благодійну та гуманітарну допомогу. Чи потрібно такі доходи відображати у фінансовому плані? Яким чином це зробити?

Як підготуватись до конкурсу медсестер?

Вас обрали представником від колективу для участі у конкурсі медсестер? Скористайтесь порадами та підготуйтесь до нього якнайкраще:

 • Розпочніть підготовку до конкурсу  завчасно. Мозок ефективніше запам’ятовує інформацію, отриману невеликими частинами.
 • Не сподівайтесь, що ознайомившись з матеріалом один раз, ви його вже добре вивчили. Повертайтесь до вивченого раніше та повторюйте його.
 • Приділіть увагу практичним навичкам. В цьому разі ви зможете відпрацювати алгоритм виконання завдань та уникнути помилок, спричинених хвилюванням, на самому конкурсі медсестер. У разі ж, якщо ви виявили помилку у своїх діях, матимете час її виправити.
 • Дотримуйтесь здорового харчування, проте не варто різко змінювати свій харчовий раціон напередодні конкурсу. Тримайте при собі мінеральну воду. Декілька її ковтків допоможе здолати хвилювання та заспокоїтись.
 • Намагайтесь бути впевненими у собі. Психологічний настрій на перемогу є складовою частиною успіху. Не дозволяйте сумнівам у власних силах завадити перемозі.
 • Оточіть себе гарними друзями та доброзичливими людьми. Їх позитивні емоції допоможуть вам підтримувати «бойовий дух».

В разі, якщо ви не посіли першого місця на конкурсі медсестер «Кращий за професією», не засуджуйте та не критикуйте себе за кожну помилку, бо зазвичай власна оцінка своїх дій є найкритичнішою.  Привітайте себе зі здоланням нової вершини, і якщо під час участі виявили брак знань в якомусь питанні – приділіть йому більше часу під час підвищення кваліфікації та самоосвіти.

Сценарій до конкурсу медичних сестер — скачайте зразок практиківЧитайте: "Професія медсестри — витоки та історія становлення"

Сценарій конкурсу медсестер 2018 «Кращий за професією»

Організація заходу —  випробування  не лише для його учасників, але й для організаторів. Пропонуємо на ваш розсуд сценарій конкурсу медсестер.

Відповідно до сценарію у конкурсі виділено 4 частини:

 • урочисте відкриття (ведучі виголошують вітання, відзначають важливість професії медсестри), знайомлять з членами журі та умовами конкурсу;
 • знайомство з учасниками конкурсу, жеребкування;
 • конкурсні завдання (розподілені на три етапи, результати кожного випробування показують на слайдах);
 • оголошення результатів конкурсу.

Ведучі оголошують учасників конкурсу медсестер у віршах. Через римовані рядки глядачі отримують уяву про особливості роботи конкурсанта та сильні риси його характеру, це робить знайомство цікавішим. В перервах між етапами організатори пропонують переглянути номери художньої самодіяльності та послухати жарти на медичну тематику.

Завершує конкурс медсестер у 2018 році урочисте оголошення підсумків. Ведучі вітають переможця, дякують учасникам, журі, організаторам та меценатам. Завершується конкурс пам’ятною фотографією.

Скачайте приклад розробленого практиками сценарію конкурсу медсестер "Кращий за професією"

сценарій до конкурсу медсестер

Сценарій конкурсу надала Олена Іщенко — заступник головного лікаря з медсестринства Комунального закладу «Черкаський обласний онкологічний диспансер» Черкаської обласної ради

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО.

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся