text
Медична справа

Плакат "Як підписати декларацію про вибір лікаря"

  • 2 травня 2018
  • 419

За даними МОЗ, під час тестового режиму роботи електронної системи охорони здоров’я зареєстрували 106 тисяч декларацій. Після офіційного старту кампанії перепідписувати їх не потрібно. Щоб стимулювати пацієнтів більш активно підписувати декларації, скачайте плакат з простою покроковою інструкцією для пацієнтів.

МОЗ обіцяє, що заклади, які приєдналися до програми державних гарантій медичного обслуговування населення, уже з липня отримають перші виплати від НСЗУ. Національна кампанія з вибору лікаря, згідно з роз’ясненнями МОЗ, безстрокова: вона триватиме доти, поки всі українці не визначаться зі своїми лікарями. Водночас МОЗ зазначає, що з 2020 року, коли медична реформа повністю запрацює, лікар не буде зобов’язаний надавати послуги ПМД людині, яка відмовляється підписувати декларацію. Адже тоді він буде отримувати гроші тільки за пацієнтів, які обрали його своїм лікарем.

Які доходи КНП потрібно відображати у фінансовому плані

 Які доходи КНП потрібно відображати у фінансовому плані
Алла ХУДЯКОВАголовний редактор системи «Expertus: Медзаклад»
Комунальне некомерційне підприємство планує протягом року отримати доходи, тому числі: кошти, отримані від НСЗУ згідно укладених договорів; субвенції з місцевих бюджетів згідно затвердженої програми фінансової підтримки; кошти від надання платних медичних послуг, від надання майна в оренду майна, від реалізації активів; благодійну та гуманітарну допомогу. Чи потрібно такі доходи відображати у фінансовому плані? Яким чином це зробити?

Якщо людина потребує екстренного втручання, лікар має надати їй медичну допомогу незалежно від того, чи підписав пацієнт декларацію.

Із липня заклади ПМД зможуть укласти договір із НСЗУ й почати отримувати пряме фінансування від держави за обслуговування пацієнтів. Оплату за договорами здійснюватимуть за тарифом — ставкою за одного пацієнта, який підписав декларацію.

Аби полегшити вам роз’яснювальну роботу з пацієнтами щодо кампанії «Лікар для кожної сім’ї», ми розробили плакат «Як підписати декларацію про вибір лікаря». Пропонуємо розмістити його в доступному для пацієнтів місці в місцях надання ПМД.

Плакат "Як підписати декларацію про вибір лікаря"Читайте: "3 главных медицинских отчета за год

Плакат "Як підписати декларацію про вибір лікаря"

Плакат "Як обрати сімейного лікаря"

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО.

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся