text
Медична справа

Як обстояти власну позицію на нараді у головлікаря

  • 4 липня 2018
  • 391

Підлеглі часто ніяковіють, якщо доводиться відстоювати власні пропозиції перед керівництвом. Проте якщо від вас залежить робота інших працівників і ви знаєте про проблеми в роботі та маєте шляхи їх вирішення, боязливість лише нашкодлить вашому авторитету. В статті - рекомендації експертів, як домовлятися з керівництвом.

Оберіть слушний час

Перед тим як вирішувати проблему, оцініть ситуацію: чи не надто ви поспішаєте з пропозиціями. Поспіх може нашкодити.

Зосередьтеся на завданнях, за які відповідаєте. Не використовуйте нараду для вирішення особистих питань, задоволення амбіцій. Приватні питання краще обговорювати наодинці з керівником (наприклад, матеріальне заохочення ваших підлеглих).

Будьте відкритими до зауважень керівника та прислухайтеся до думок колег. Якщо будете вимагати свого, не зважаючи на думку інших, зустрінете спротив.

Подивіться, наскільки проблема, з якою йдете на нараду, доречна для порядку денного. Якщо не підходить, ліпше обговорити ваше питання під час наступних зборів. А якщо питання потрібно вирішити терміново — ідіть на індивідуальний прийом до головного лікаря.

Які доходи КНП потрібно відображати у фінансовому плані

 Які доходи КНП потрібно відображати у фінансовому плані
Алла ХУДЯКОВАголовний редактор системи «Expertus: Медзаклад»
Комунальне некомерційне підприємство планує протягом року отримати доходи, тому числі: кошти, отримані від НСЗУ згідно укладених договорів; субвенції з місцевих бюджетів згідно затвердженої програми фінансової підтримки; кошти від надання платних медичних послуг, від надання майна в оренду майна, від реалізації активів; благодійну та гуманітарну допомогу. Чи потрібно такі доходи відображати у фінансовому плані? Яким чином це зробити?

Оцініть свій емоційний стан. Нетерпіння й сильне емоційне збудження позбавлять вашу позицію логіки та зважених аргументів, тому намагайтеся контролювати себе - 9 ПРАВИЛ.

Не поспішайте просувати позицію, якщо бачите, що керівник зайнятий терміновими справами, без настрою, медичний заклад має труднощі.

Як обстояти власну позицію на нараді у головлікаряЧитайте: "Нова форма № 092-1/О від МВС та МОЗ"

Підготуйте аргументи

Зберіть інформацію та факти щодо проблеми. Підготуйте коротке повідомлення, у якому не лише вкажіть проблему, а й запропонуйте шляхи її розв’язання. Вкажіть, чим буде корисна ваша пропозиція для медичного закладу, якщо її підтримають, та аргументуйте, що загрожує закладу, якщо ваша думка залишиться поза увагою.

Викладіть суть пропозиції на папері. Відрепетируйте промову та підготуйте роздатковий матеріал для всіх учасників наради. Подайте аргументи у вигляді графіків, порівняльних таблиць, посилайтеся на нормативні документи.

Роздатковий матеріал допоможе відволікти увагу колег, якщо ви дуже хвилюєтеся під час виступу.

Заздалегідь продумайте відповіді на можливі запитання керівника. Підготуйте проект наказу або службову записку.

У службовій записці вкажіть відповідальних і строки виконання. Якщо керівник погодиться з пропозицією, то одразу підпише документ. Так ви заощадите час.

Як обстояти власну позицію на нараді у головлікаряЧитайте: "История болезни — как заполнять"

Заручіться підтримкою колег

Ознайомте колег і керівника з вашою пропозицією поступово. Висловлюйте власне бачення частинами і стежте за їхньою реакцією. Поступово готуйте до основного висновку.

Цікавтеся думкою колег щодо проблеми. Так ви дізнаєтеся, хто ваш союзник, а хто — опонент. Заручіться підтримкою ключових учасників наради. Врахуйте думку опонентів і продумайте контраргументи

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО.

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся