З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Вакцинація дітей, хворих на атопічний дерматит і бронхіальну астму

  • 1 серпня 2018
  • 83

Читайте, як вакцинувати дітей, хворих на атопічний дерматит і бронхіальну астму. рекомендації знадобляться не лише для консультації батьків, а й для навчання персоналу, який проводить щеплення.

Для превентивної терапії хворим на атопічний дерматит рекомендують антигістамінні засоби без вираженої седативної дії. Лікування такими засобами проводять разом з елімінаційною дієтою.

У 8-10% випадків у дітей із атопічним дерматитом відзначають помірне загострення основного захворювання у вигляді висипу, загальних легких або помірно виражених нетривалих реакцій. Інколи на місці введення вакцини виникають інфільтрати м’яких тканин.

Основні етапи створення нового медзакладу — надавача первинної медичної допомоги

Практичні поради
Павло Брагінський,юридичний радник Проекту з підтримки реформи ПМД
Новий заклад має бути доцільним та відповідати інтересам громади, а громада повинна мати можливість фінансово забезпечити створення закладу, який буде надавати ПМД на належному рівні. Тобто для створення власного закладу ПМД, потрібно розуміти, яким він буде.

Хворих на бронхіальну астму вакцинують АаКДП-М і АДП-М у періодиміж нападами. Характер превентивного лікування визначають за тяжкістю захворювання. За легкого перебігу бронхіальної астми за два дні до вакцинації, а також протягом 7-10 днів після неї призначають антигістамінні лікарські засоби. Дітям із перебігом бронхіальної астми середньої тяжкості превентивну терапію проводять у вигляді інгаляцій за 1-2 тижні до вакцинації і через місяць після неї. За тяжкого перебігу бронхіальної астми профілактичні щеплення проводять на тлі протирецидивного лікування. Таким дітям замість АКДП слід вводити АДП або АДП-М, а повторну дозу — в умовах стаціонару з призначенням за 2-3 дні до щеплення антигістамінних засобів на тлі базової протизапальної терапії.

Вакцинація дітей, хворих на атопічний дерматит і бронхіальну астмуЧитайте: "Дезінфекція зі зрошувальними установками: правила

Діти з алергійними захворюваннями, а надто ті, які хворіють на бронхіальну астму, потребують захисту від грипу. За рекомендацією ВООЗ усіх пацієнтів з бронхіальною астмою щорічно вакцинують проти грипу, незалежно від форми й тяжкості перебігу захворювання та проведеної терапії.

Хворі на алергію більше схильні до захворювання на туберкульоз. А серед хворих на туберкульоз алергійну патологію виявляють у 4 рази частіше, ніж у дітей, які не хворіють. Поєднання туберкульозу з бронхіальною астмою зумовлює особливо важкий перебіг останньої. З огляду на це саме хворим на бронхіальну астму показана протитуберкульозна вакцинація і ревакцинація.

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО.

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Зареєструйтеся — і двері для Вас відчинені!

Отримуйте лише фахову інформацію: 
  • скачуйте зразки документів безплатно
  • користуйтеся нормативно-правовою базою
  • дізнавайтеся новини галузі охорони здоров’я

 

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І читатиму далі
Зареєструюся