З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

ВІЛ/СНІД: Нова первинна облікова та звітна документація

  • 21 вересня 2018
  • 639

Дізнайтеся, у які форми обліку та звітності вніс зміни наказ МОЗ № 864, як заповнювати нові документи та хто за це відповідає у закладі.

Систему обліку та звітності з питань ВІЛ-інфекції/СНІДу МОЗ удосконалює, приводить у відповідність до міжнародних стандартів. Так, нещодавно набрав чинності наказ МОЗ «Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 21 березня 2012 року № 182» від 08.05.2018 № 864, у якому в новій редакції виклали чотири форми первинної облікової документації і три форми звітності.

Як забезпечити працівників засобами індивідуального захисту: нові вимоги

Практичні поради
Анжела Мартинюк,завідувач відділу охорони праці Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я
Що робити, якщо ви закупили не всі засоби індивідуального захисту медпрацівників і не врахували зміни законодавства? У статті розповідаємо, якими засобами індивідуального захисту ви зобов’язаний забезпечити медсестер відповідно до нових вимог Мінсоцполітики.

Тобто з восьми документів, затверджених наказом МОЗ від 21.03.2012 № 182, без змін залишили лише Згоду на обробку персональних даних. Далі коротко розглянемо, хто має заповнювати кожну із вказаних форм, що у них вказувати та скільки зберігати.

Форми первинної облікової документації

1. Форма № 030-5/о

Форма первинної облікової документації № 030-5/о «Контрольна карта медичного нагляду за ВІЛ-інфікованою особою» (далі — Форма № 030-5/о) — основний обліковий документ для заповнення Форми № 510-3/о. Її використовують для складання звітності за Формою № 57 та Формою № 58.

2. Форма № 510-3/о

Форму первинної облікової документації № 510-3/о «Журнал реєстрації пацієнтів, які перебувають на антиретровірусній терапії у закладі охорони здоров’я» (далі — Форма № 510-3/о) заповнюють на підставі даних Форми № 030-5/о та Форми № 025/о.

3. Форма № 510/о

Форму первинної облікової документації № 510/о «Книга складського обліку лікарських засобів, молочних сумішей у закладах охорони здоров’я, що надають медичну допомогу ВІЛ-інфікованим особам» (далі — Форма № 510/о) ведуть окремо залежно від джерел фінансування. Можна заповнювати її окремо, залежно від мети використання (для антиретровірусної терапії, для доконтактної профілактики, для післяконтактної профілактики, для профілактики передання ВІЛ від матері до дитини, для лікування та профілактики опортуністичних інфекцій тощо).

► Хто за це відповідає 

4. Форма № 510-1/о

Форму первинної облікової документації № 510-1/о «Журнал обліку лікарських засобів, молочних сумішей у відділеннях і кабінетах закладів охорони здоров’я, що надають медичну допомогу ВІЛ-інфікованим особам» (далі — Форма № 510-1/о) ведуть окремо залежно від джерел фінансування. Можна заповнювати її окремо, залежно від мети використання (для антиретровірусної терапії, для доконтактної профілактики, для післяконтактної профілактики, для профілактики передання ВІЛ від матері до дитини, для лікування та профілактики опортуністичних інфекцій тощо).

► Хто за це відповідає 

Форми звітності по ВІЛ

1. Форма № 56

Форму звітності № 56 (місячна) «Звіт про надання антиретровірусної терапії ВІЛ-інфікованим особам за   місяць 20  року» (далі — Форма № 56) заповнюють на підставі Форми № 025/о та Форми № 030-5/о. 

► Хто за це відповідає 

2. Форма № 57

Форму звітності № 57 (місячна) «Звіт про дорослих та дітей, які розпочали антиретровірусну терапію у когорті та лікуються 6, 12, 24, 36 … місяців, за  місяць 20  року» (далі — Форма № 57) заповнюють на підставі Форми № 510-3/о.

► Хто за це відповідає 

3. Форма № 58

Форму звітності № 58 (річна) «Звіт про проведення діагностики, профілактики та лікування туберкульозу та вірусних гепатитів у ВІЛ-інфікованих пацієнтів за 20  рік» (далі — Форма № 58) заповнюють на підставі Форми № 025/о та Форми № 030-5/о.

► Хто за це відповідає 

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО.

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Зареєструйтеся — і двері для Вас відчинені!

Отримуйте лише фахову інформацію: 
  • скачуйте зразки документів безплатно
  • користуйтеся нормативно-правовою базою
  • дізнавайтеся новини галузі охорони здоров’я

 

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І читатиму далі
Зареєструюся