Надбавка за безперервний стаж на посаді фельдшера виїзної бригади

295

Порядок встановлення надбавок за тривалість безперервної роботи визначений у розділі 4 Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, затверджених наказом Міністерства праці та соціальної політики та Міністерства охорони здоров’я  від 5 жовтня 2005 р. № 308/519 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 17 жовтня 2005 р. за № 1209/11489; зі змінами і доповненнями;
далі — Наказ № 308/519). Зазначена надбавка нараховується лікарям та фахівцям з базовою та неповною вищою медичною освітою виїзних бригад швидкої медичної допомоги, а також водіям залежно від стажу роботи у таких розмірах: при стажі роботи від 3 до 5 років — 20%, від 5 до 7 років — 40%, понад 7 років — 60% посадового окладу. Надбавки за тривалість безперервної роботи нараховуються щомісяця за основною посадою, при роботі за сумісництвом (п. 13 розд. 4 Наказу № 308/519).

Фельдшери станцій (відділень) швидкої медичної допомоги права на цю надбавку не мають. Наказом передбачено збереження виплати цієї надбавки у разі переведення працівника з числа фахівців з базовою та неповною вищою медичною освітою (середній медичний персонал) виїзних бригад станцій (відділень, підстанцій) на посади головного (старшого) фельдшера станції (підстанції, відділення) та фельдшера з приймання викликів та передачі їх виїзним бригадам (п. 12 розд. 4 Наказу № 308/519).

У наведеному випадку, коли запитувач працює за основним місцем роботи на посаді фельдшера з приймання викликів та передачі їх виїзним бригадам, а за сумісництвом тимчасово (3 роки) працював у виїзній бригаді та набув стажу роботи для отримання надбавки за тривалість безперервної роботи, виплата зазначеної надбавки припиняється після звільнення з виїзної бригади. При цьому, робота за основним місцем роботи на посаді фельдшера з приймання викликів та передачі їхнім виїзним бригадам права на збереження цієї надбавки не дає.Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО.

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах

Вітаємо на порталі! І даруємо санбюлетені

Зареєструйтеся — і гайда до розділу «Санбюлетені»:

• Ризики в роботі медичної сестри — вірусний гепатит В

• Перша допомога у випадку контакту із джерелом потенційного інфікування ВІЛ

Скачуйте безплатно
розміщуйте на інфостендах медичного закладу

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І користуйтеся матеріалами порталу «Медична справа»!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль