text
Медична справа

Чи може водій санітарної машини працювати за сумісництвом у змінному режимі?

  • 27 березня 2013
  • 271

Умови роботи за сумісництвом працівників державних і комунальних закладів охорони здоров’я врегульовано постановою Кабінету Міністрів України «Про роботу за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій» від 3 квітня 1993 р. № 245 (із змінами і доповненнями) та спільним наказом Мінпраці, Мінфіну та Мін’юсту «Про затвердження Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій» від 28 червня 1993 р. № 43.

Робота за сумісництвом передбачає виконання, крім своєї основної роботи, іншої регулярно оплачуваної роботи у вільний від основної роботи час. Тривалість роботи за сумісництвом не може перевищувати чотирьох годин на день і повного робочого дня у вихідні дні. Протягом місяця загальна тривалість роботи не повинна перевищувати половини місячної норми робочого часу. Отже, сумісник може працювати за графіком, складеним з урахуванням режиму праці за основним місцем роботи. Утім, у такій ситуації можуть бути й певні «об’єктивні» обмеження, наприклад, якщо посаду водія віднесено згідно з колективним договором до посад працівників із ненормованим робочим днем.

Оскільки працівники із ненормованим робочим днем в окремі дні виконують роботу понад встановлену норму робочого часу, у ці дні водій не матиме змоги працювати за сумісництвом відповідно до графіка змінності.

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО.

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся