Відмова у видачі ліцензії з обігу наркотичних лікарських засобів

808
Змінено умови, на яких медичний заклад може отримати чи переоформити ліцензію з обігу наркотичних лікарських засобів. Що ж може стати підставою для відмови у видачі ліцензії

Якщо орган ліцензування прийняв рішення про відмову у видачі ліцензії на наркотичні лікарські засоби, то протягом п’яти робочих днів він надсилає копію цього рішення здобувачу ліцензії.

Відмова у видачі ліцензії має бути аргументованою, а підстави відмови прописані у рішенні органу ліцензування.

Відповідно до частини третьої статті 13 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» від 02.03.2015 № 222­-VIII, орган ліцензування має право відмовити у видачі ліцензії, якщо здобувач ліцензії не відповідає ліцензійним умовам для провадження виду діяльності, зазначеного в заяві.

Підставою для відмови у видачі ліцензії також є виявлення недостовірності даних у підтвердних документах. Недостовірністю даних у цьому разі вважають розбіжність між даними, наведеними у документах здобувача ліцензії, та фактичним станом цього суб’єкта господарювання. Не вважаються недостовірними дані, підстава наведення яких суб’єктом господарювання не могла бути для нього завідомо неналежною.

Відповідно до частини другої статті 9 Закону України «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори» від 15.02.1995 № 60/95-­ВР, орган ліцензування відмовляє у видачі ліцензії на наркотичні лікарські засоби, якщо:

 • у суб’єкта господарювання відсутні умови для безпечної діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, їх обліку і збереження;
 • у керівництві чи серед працівників юридичної особи є особи з діагнозом психічного розладу, пов’язаного із зловживанням алкогольними напоями, наркотичними засобами чи психотропними речовинами, що виявлено під час медичного огляду; або наявність такого діагнозу у фізичної особи — підприємця, яка має ліцензію на провадження медичної або ветеринарної практики;
 • у керівництві чи серед працівників юридичної особи є особи, визнані у встановленому Кабміном порядку непридатними до здійснення окремих видів діяльності (робіт, професій, служби), пов’язаних з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів; або визнання непридатною для таких видів діяльності фізичної особи — підприємця;
 • у керівництві чи серед працівників юридичної особи є особи, які мають безпосередній доступ до наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, у яких не зняті чи не погашені в установленому порядку судимості за вчинення злочинів середньої тяжкості, тяжких чи особливо тяжких злочинів або за злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, або наявність не знятої чи не погашеної в установленому порядку судимості за вчинення таких злочинів у фізичної особи — підприємця, яка здійснює медичну або ветеринарну практику.


Ваша персональна добірка.

  Підписка на статті

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО.

  Освітні заходи

  Школа

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Інтернет-магазин

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією

  Книжкова полиця

  «Новий номер УЗОЗ»

  Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

  для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

  Читати книгу

  Спробуйте безплатно

  Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.


  Розсилка  © Медична справа, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

  Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

  Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


   

  
  • Ми в соцмережах

  Вітаємо на порталі! І даруємо санбюлетені

  Зареєструйтеся — і гайда до розділу «Санбюлетені»:

  • Ризики в роботі медичної сестри — вірусний гепатит В

  • Перша допомога у випадку контакту із джерелом потенційного інфікування ВІЛ

  Скачуйте безплатно
  розміщуйте на інфостендах медичного закладу

  У мене є пароль
  нагадати
  Пароль надіслано на пошту
  Ввести
  Я тут вперше
  І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
  Введіть ел. пошту або логін
  Неправильний логін або пароль
  Неправильний пароль
  Введіть пароль
  Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

  57 секунд на реєстрацію
  І Ви отримаєте доступ до:
  форм та зразків
  фахових статей
  найсвіжіших новин галузі
  нормативних документів

  У мене є пароль
  нагадати
  Пароль надіслано на пошту
  Ввести
  Я тут вперше
  І користуйтеся матеріалами порталу «Медична справа»!
  Введіть ел. пошту або логін
  Неправильний логін або пароль
  Неправильний пароль
  Введіть пароль