Штатний розпис медичного закладу: останні зміни

7176
Чи має право керівник медичного закладу змінити штатний розпис та ввести посади, не передбачені примірними штатними нормативами для цього закладу

При цьому зміни будуть проводитися у межах загальної чисельності штату та фонду оплати праці закладу, доведеного лімітними довідками на відповідний період.

Варто нагадати, що віднедавна Міністерство охорони здоров'я надало керівникам медичних закладів та головним розпорядникам коштів більше автономії у вирішенні питань формування та затвердження штатних розписів медичних закладів. Про це йдеться у наказі МОЗ «Про примірні штатні нормативи закладів охорони здоров’я» від 23.02.2000 № 33 (редакція від 11.05.2016 № 427).

Зокрема, якщо є виробнича необхідність, то керівники медичних закладів мають право змінювати штатні розписи окремих структурних підрозділів або вводити посади, які не передбачено штатними нормативами для певного закладу, за рахунок посад інших структурних підрозділів у межах фонду оплати праці, доведеного лімітними довідками на відповідний період.

Отже, керівник визначає штатний розпис медичного закладу та подає його на затвердження головному розпоряднику бюджетних коштів. І формують його з огляду на обсяг медичної допомоги, що надається медичним закладом.

Зауважимо, що при цьому заборонено вводити посади, яких немає у Національному класифікаторі України ДК 003:2010 «Класифікатор професій», затвердженому наказом Держспоживстандарту від 28.07.2010 № 327, а також у чинних номенклатурах лікарських посад і посад молодших спеціалістів з медичною освітою.

Якщо для медичного закладу не передбачено Наказом № 33 примірних штатних нормативів, то затвердження штатного розпису такого медичного закладу має погоджуватися із МОЗ.

Штатну чисельність працівників, яка підлягає затвердженню за штатним розписом, заклад має привести у відповідність з фондом оплати праці, доведеним у бюджетних призначеннях на оплату праці.



Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО.

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.




© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах

Вітаємо на порталі! І даруємо санбюлетені

Зареєструйтеся — і гайда до розділу «Санбюлетені»:

• Ризики в роботі медичної сестри — вірусний гепатит В

• Перша допомога у випадку контакту із джерелом потенційного інфікування ВІЛ

Скачуйте безплатно
розміщуйте на інфостендах медичного закладу

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І користуйтеся матеріалами порталу «Медична справа»!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль