З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Сертифікат про проходження профілактичного наркологічного огляду: форма № 140/о

  • 1 березня 2017
  • 2811

Сертифікат про проходження профілактичного наркологічного огляду (форма №140/о) - це єдиний документ, що підтверджує проходження огляду у нарколога. Дізнайтеся, які нормативні документи затверджують цей сертифікат, та завантажте зразок форми №140/о.

Дані про проходження та результати профілактичного наркологічного огляду, який є обовязковою процедурою,  фіксуються у сертифікаті. В цьому документі також  зазначають наявність чи відсутність протипоказаннь  щодо здійснення  професійної діяльності  та  виконання робочих обов’язків.

Читайте про медогляди школярів та медичні огляди та безпеку праці медичних працівників.

Нормативні документи:

  •  «Положення про сертифікат про проходження профілактичного наркологічного огляду», затверджені наказом МОЗ  від 28 листопада 1997 р. N 339 (Далі – Положення).

«Перелік професій та видів діяльності, для яких є обов'язковим первинний і періодичний профілактичний наркологічний огляд» затверджений Постановою № 1238 (Далі - Перелік).

Сертифікат про проходження профілактичного наркологічного огляду: форма  № 140/оЧитайте: "Журнал предметно-кількісного обліку лікарських засобів: зразок"

Якщо професійна діяльність особи вимагає проходження первинного чи періодичного огляду, то без сертифікату від нарколога керівники не можуть допустити її до роботи. 

Отримати сертифікат від нарколога можна в наркологічному закладі за місцем проживання або ж у відомчих  установах, якщо його має отримати працівник МВС, поліції, тощо. 

Сертифікат про проходження профілактичного наркотичного огляду: форма  № 140/о

Завантажте сертифікат про проходження профілактичного наркологічного огляду

Для сертифікату використовується облікова форма №140-0. Згідно з Положеннями, вона є  головним документальним підтвердженням проходження огляду у нарколога. Бланки для сертифікатів, які заповнені з помилками чи порушеннями, повинні бути знищеними у присутності комісії. Після цього складають відповідний Акт. 

Сертифікат про проходження профілактичного наркотичного огляду: форма  № 140/о     Читайте про "Посадові інструкції медперсоналу: роль в організації роботи"

У Переліку професій чітко окреслені ті види діяльності, для яких проходження профілактичного наркологічного огляду є обов'язковим кожного року, раз у три роки, раз у два роки. І саме цей пункт Положень визначає термін дії сертифікату про наркологічний огляд.

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО.

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся