Ліцензування діяльності з обігу наркотичних (психотропних) лікарських засобів

160
Читайте, що змінилося в питаннях ліцензування діяльності з обігу наркотичних (психотропних) лікарських засобів, а також завантажте нові бланки заяви, відомостей про матеріально-технічний стан.

Для  створення нового закладу, в якому планується провадити діяльність з обігу наркотичних лікарських засобів, потрібно надіслати письмове повідомлення в орган ліцензування. До повідомлення додають документи, що вказані в пункті 6 Ліцензійних умов. Зверніть увагу, що окрім цих документів, ніяких інших орган ліцензування вимагати від ліцензіата не має права.

Ліцензування діяльності з обігу наркотичних (психотропних) лікарських засобів

Завантажте бланк опису документів, що додаються до заяви про отримання ліцензії

Ліцензування діяльності з обігу наркотичних (психотропних) лікарських засобівЧитайте: "Фармаконагляд у ЛПЗ за новими правилами"

Обов’язки ліцензіата:

  • Надсилати  письмове повідомлення в орган ліцензування про зміни у документах, які додають до заяви про отримання ліцензії. Зробити це потрібно протягом одного місяця після настання цих змін. 
  • У разі розширення видів господарської діяльності подавати заяву про розширення видів господарської діяльності з вказуванням, який саме вид діяльності планується провадити.
  • Зберігати документи, копії яких додають до заяви про отримання ліцензії, а також документів, які підтверджують правдивість відомостей, що у них містяться.

Ліцензування діяльності з обігу наркотичних (психотропних) лікарських засобів

Завантажте бланк заяви про отримання ліцензії

Відтепер документи можна надсилати поштою, але при цьому додавати опис складових, подавати нарочно або ж за допомогою телекомунікаційних способів.

!Важливо: Змінилися форми трьох документів: заяви про отримання ліцензії, довідки про стан матеріально-технічної бази та довідки про працівників і їхній освітній і кваліфікаційний рівень.

Ліцензування діяльності з обігу наркотичних (психотропних) лікарських засобівЧитайте: "Ятрогенія: причини, наслідки, профілактика"

Ліцензування діяльності з обігу наркотичних (психотропних) лікарських засобів

Завантажте бланк відомостей про стан матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання, наявність персоналу із зазначенням його освітнього і кваліфікаційного рівня.

Плата за ліцензування – один прожитковий мінімум для працездатних осіб. Хоча законодавством може бути визначений і інший розмір оплати.

Ліцензію на бланку також уже можна не оформлювати, адже тепер її наявність підтверджує запис у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань про рішення органу ліцензування щодо наявності у суб’єкта господарювання права на провадження визначеного ним виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню (пп. 5 п. 1 ст. 1 Закону № 222).

Зверніть увагу: якщо у закладу вже була ліцензія, яка діяла і на момент прийняття Закону № 222, то вона і надалі залишається дійсною. 

Ліцензування діяльності з обігу наркотичних (психотропних) лікарських засобівЧитайте: "Заробітна плата медичних працівників 2017"Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО.

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах

Вітаємо на порталі! І даруємо санбюлетені

Зареєструйтеся — і гайда до розділу «Санбюлетені»:

• Ризики в роботі медичної сестри — вірусний гепатит В

• Перша допомога у випадку контакту із джерелом потенційного інфікування ВІЛ

Скачуйте безплатно
розміщуйте на інфостендах медичного закладу

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І користуйтеся матеріалами порталу «Медична справа»!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль