З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Інструкція з охорони праці «Приготування дезінфікуючих розчинів»

  • 29 вересня 2016
  • 278

Окрім того, що персонал повинен добре знати правила поводження з дезінфектантами, важливо знати їх властивості та вплив на організм. Скачайте і використовуйте у своїй роботі інструкцію з охорони праці «Приготування дезінфікуючих розчинів».

Одне з ключових правил безпеки під час приготування дезінфікуючих розчинів у медицині – процедура має виконуватися повнолітнім працівником у відповідному спеціальному одязі та з засобами захисту.

Керівництво закладу повинно організувати своєчасне проходження інструктажів  з надання першої долікарської допомоги травмованим, а також з пожежної безпеки

Перед тим, як взятися за виконання такої роботи, працівник повинен пройти попередній та періодичний медичний огляд. І тільки якщо медогляди не виявили протипоказань, працівник може бути допущений до виконання своїх обов’язків.

Інструкція з охорони праці «Приготування дезінфікуючих розчинів»Читайте: "Деонтологія середнього медичного персоналу"

Окрім того, що персонал повинен добре знати правила поводження з дезінфектантами, важливо знати їх властивості та вплив на організм. Керівництво закладу повинно організувати своєчасне проходження інструктажів  з надання першої долікарської допомоги травмованим, а також з пожежної безпеки.

Як правило, засобами індивідуального захисту є рукавиці гумові, респіратор, халат, фартух гумовий, головний убір, захисні окуляри; також обов’язково зазначають строки використання цих засобів.

Інструкція з охорони праці «Приготування дезінфікуючих розчинів»Читайте: "Розробляємо мультимедійну презентацію з медицини"

Якщо у закладі охорони здоров’я працює інструктор-дезінфектор, доцільно повідомляти його про всі недоліки, що мали місце перед початком, під час та після приготування дезінфікуючих розчинів, оскільки інструктор-дезінфектор організовує та здійснює дезінфекційні заходи, визначає їх обсяг, методику та засоби дезінфекції окремих об’єктів, а також контролює виготовлення та використання дезінфекційних розчинів, застосування апаратури, реманенту тощо.

Інструкцію з охорони праці "Приготування дезінфікуючих розчинів"

Скачайте інструкцію з охорони праці "Приготування дезінфікуючих розчинів"

У разі потреби інструкція узгоджується з іншими уповноваженими службами, підрозділами і посадовими особами закладу охорони здоров’я.

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО.

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся