МОЗ простить надати Україні імунобіологічні препарати в якості гуманітарної допомоги

25 липня 2014
43
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Однією з причин звернення стало недофінансування Загальнодержавної програми імунопрофілактики у розмірі близько 400 мільйонів гривень.

Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) звернулось до Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні та до Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) у нашій державі з проханням знайти можливість надання невідкладної допомоги у забезпеченні імунобіологічними препаратами.

Однією з причин такого звернення стало недофінансування Загальнодержавної програми імунопрофілактики у розмірі близько 400 мільйонів гривень. Нестача фінансування стала наслідком збільшення кількості дітей, які не щеплені, або були вакциновані із порушенням термінів.

Зважаючи на це, МОЗ простить Всесвітньо організацію охорони здоров’я (ВООЗ) та ЮНІСЕФ знайти можливість поставки в Україну імунобіологічних препаратів в якості гуманітарної допомоги.

Окрім цього, з аналогічним проханням МОЗ звернулося до Представництва Світового банку в Україні та до Фонду народонаселення ООН в Україні.

logo