У Києві оголосили карантин через грип з 16 січня

14 січня 2016 40
Не чекаючи на перевищення епідеміологічного порогу захворюваності на грип та ГРВІ, столична влада ухвалила рішення запровадити карантин в закладах освіти й охорони здоров'я, установах Києва з 16 січня. Також вводять обмеження на проведення публічних заходів

Не чекаючи на перевищення епідеміологічного порогу захворюваності на грип та ГРВІ, столична влада ухвалила рішення запровадити карантин в закладах освіти й охорони здоров'я, установах Києва з 16 січня. Також вводять обмеження на проведення публічних заходів.

За словами міського голови Віталія КЛИЧКА, захід є превентивним, враховуючи небезпечність курсуючого в Україні штаму вірусу грипу. Мер додав, що Київ цілковито забезпечений противірусними засобами, і закликав аптеки не підвищувати ціни на противірусні та імуностимулюючі препарати, вітаміни.

З кінця вересня 2015 року в Україні зафіксовано 2,2 мільйона випадків захворювання на грип. З них 25, на жаль, мали летальні наслідки.

За останній тиждень у Києві захворіло 13 475 осіб, більше 60% з них — діти. Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах