Верховна рада України розгляне окремі законопроекти щодо охорони здоров’я

23 липня 2014
38
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Сьогодні, 23 липня 2014 року, у Верховній Раді України відбудеться засідання з питань охорони здоров’я. 

Сьогодні, 23 липня 2014 року, у Верховній Раді України відбудеться засідання з питань охорони здоров’я.
На засіданні будуть розглянуті на наступні законопроекти:

  • «Про внесення змін до Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я» щодо захисту лікарської таємниці»;
  • «Про внесення змін до Закону України «Про лікарські засоби» щодо забезпечення прозорості виробництва та безпеки лікарських засобів»;
  • «Про внесення змін до статті 178 Кодексу законів про працю України щодо захисту здоров‘я вагітних жінок».

Зокрема, за розголошення лікарської таємниці планується введення дисциплінарної, цивільно-правової, адміністративної та кримінальної відповідальності згідно з законодавством.

До Закону України «Про лікарські засоби» від 04.04.1996 № 124/96-ВР можуть бути внесені зміни, що стосуються лікарських засобів, що вироблені на території України з використанням продукції «in bulk».

До Кодексу законів про працю України від 01.06.1972 № 322-VIII планується внесення змін. Мова йде про скорочення тривалості робочого часу для всіх працюючих жінок з часу, коли вони стали на облік по вагітності — на одну годину тривалості робочого дня із збереженням середньої заробітної плати.

Окрім цього, під час засідання буде розглянуто проект Постанови Верховної Ради України про звільнення Мусія Олега Степановича від виконання обов’язків Міністра охорони здоров’я України.

logo