З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Про забезпечення дорослих, хворих на хронічний гепатит C, лікарськими засобами/лікарськими засобами (медичними імунобіологічними препаратами)

  • 22 липня 2014
  • 49

Зокрема, у Методиці зазначена схема, за якою необхідно визначати потребу хворого на хронічний гепатит С у лікарських засобах/лікарських засобах (медичних імунобіологічних препаратах), а також критерії, за якими призначається противірусна терапія.

Сьогодні, 22 липня 2014 року, набрав чинності наказ Міністерства охорони здоров’я України «Про забезпечення дорослих, хворих на хронічний гепатит C, лікарськими засобами/лікарськими засобами (медичними імунобіологічними препаратами)» від 11.06.2014 № 360 (далі — Наказ).

Зокрема, Наказом затверджено Методику визначення потреби для дорослих, хворих на хронічний гепатит C, у лікарських засобах/лікарських засобах (медичних імунобіологічних препаратах) (далі — Методика).

У Методиці  зазначені орієнтовні розрахунки потреби для дорослих, що страждають на хронічний гепатит С, у лікарських засобах/лікарських засобах (медичних імунобіологічних препаратах). При призначенні кожному окремому хворому відповідного лікування, слід обов’язково враховувати медичні показання (стадію фіброзу печінки, наявність та ступінь важкості ускладнень, наявність супутньої патології, індивідуальну переносимість та ефективність лікарських засобів).

Також, у Методиці зазначена схема, за якою необхідно визначати потребу хворого на хронічний гепатит С у лікарських засобах/лікарських засобах (медичних імунобіологічних препаратах),  а також критерії, за якими призначається противірусна терапія.

Окрім цього, Наказом затверджено Критерії оцінки ефективності лікування дорослих, хворих на хронічний гепатит C.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно