text
Медична справа

В Одесі розпочався освітній проект «Школа практикуючого лікаря»

  • 21 липня 2014
  • 26

Щомісячно з серпня 2013 року «Школа практикуючого лікаря» в Одесі запрошує всіх медиків, які прагнуть професійного розвитку, на пізнавальні лекції, презентації та практичні заняття, що проводять провідні спеціалісти міста та України.

18 липня 2014 року в Одесі розпочався освітній проект для лікарів ― «Школа практикуючого лікаря».

Проект, який стартував ще у минулому році, ініційований Громадською радою при Міністерстві охорони здоров’я України. Активну участь в організації занять з тематичного удосконалення беруть департамент охорони здоров’я Одеської міської ради та Одеський міський Центр здоров’я.

«Школа практикуючого лікаря» допомагає сімейним лікарям та представникам інших спеціальностей поліпшити рівень своїх знань про сучасні методи профілактики та лікування різноманітних хвороб, а також вдосконалити навички з вимірювання артеріального тиску, користування сучасними глюкометрами та іншим медичним обладнанням тощо.

Щомісячно з серпня 2013 року «Школа практикуючого лікаря» в Одесі запрошує всіх медиків, які прагнуть професійного розвитку, на пізнавальні лекції, презентації та практичні заняття, що проводять провідні спеціалісти міста та України.

За час роботи проекту одеські лікарі прослухали цикл лекцій, присвячених запобіганню та лікуванню серцево-судинних, ендокринологічних, онкологічних та гастроентерологічних захворювань. Питанням профілактики гастроентерологічних захворювань було присвячене і останнє заняття «Школи практикуючого лікаря», що відбулося 18 липня в Одеському Будинку медпрацівників. Про запобігання та лікування функціональних запорів розповіла доцент Національного медичного університету ім. О. Богомольця Галина Соловйова.

Як підкреслила координатор проекту «Школа практикуючого лікаря» Олена ЄВСТИГНЕЄВА, метою проекту є не лише вдосконалення професійної майстерності лікарів, але й активізація профілактичної роботи Центрів здоров’я по всій країні. Найближчим часом проект буде поширено не лише на Одесу, а й на міста Одеської області.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно