Стандарт НАТО з медичної евакуації запроваджують у Збройних силах України

14 січня 2016 50
У Збройних силах України впровадили стандарт Організації північноатлантичного договору (НАТО) щодо медичної евакуації

У Збройних силах України впровадили стандарт Організації північноатлантичного договору (НАТО) щодо медичної евакуації.

Заступник міністра оборони Юрій ГУСЄВ розповів, що вказаний стандарт розрахований на використання у спільних операціях Збройних сил України з країнами-членами НАТО. Ним визначені основні поняття щодо процедур медичної евакуації та їхні види у країнах Альянсу. За його матеріалами у майбутньому можливо розробляти надійні та ощадливі системи евакуації, включно з аеромедичними.

У Збройних силах України вже затверджені 65 стандартів НАТО. Планується розробка ще 70, спрямованих на підвищення рівня взаємосумісності Збройних сил України з країнами-членами НАТО, протягом 2016-2018 років. Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах