У Києві відбулась прес-конференція, присвячена шкірно-венерологічним захворюванням

16 липня 2014
43
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Фахівці зазначили, що однією із найбільш актуальних проблем влітку вважається дія сонячних променів. В Україні все ще залишається низькою культура догляду за здоров’ям шкіри, що дає наслідки у вигляді травмування шкіри сонячним ультрафіолетом та захворювання на раки шкіри та кератози.

11 липня 2014 року у Києві відбулася прес-конференція на тему «Літо без ризику. Захист від шкірних захворювань у період відпусток та літнього відпочинку».

Участь в обговоренні взяли заступник директора Департаменту — начальник управління з організації медичного забезпечення КМДА Олександр КУРМИШОВ, директор ТМО «Дерматовенерологія» м. Київ Олександр ЛІТУС та керівник київського міського центру із боротьбі зі СНІДом Олександр ЮРЧЕНКО.

Фахівці зазначили, що однією із найбільш актуальних проблем влітку вважається дія сонячних променів. В Україні все ще залишається низькою культура догляду за здоров’ям шкіри, що дає наслідки у вигляді травмування шкіри сонячним ультрафіолетом та захворювання на раки шкіри та кератози. Під час заходу столичні медики надали рекомендації щодо захисту від шкірних захворювань.

«Сонячна засмага — це по суті фактор, що глибоко травмує шкіру та призводить до її старіння, а також є причиною виникнення раків шкіри та інших захворювань. Міф про користь засмаги вже спростований науковцями світового рівня. Необмежене перебування на сонці піддає людину великим ризикам захворювання», — Олександр ЛІТУС.

Також Олександр ЛІТУС нагадав, що при ознаках абияких змінень на поверхні шкіри потрібно звернутися до дерматологів, які готові прийняти громадян в шкірно-венерологічних диспансерах Києва.

Олександр ЮРЧЕНКО розказав про найбільш розповсюджені венеричні захворювання та певні правила, дотримання яких допоможе зберегти здоров’я.

Про надання медичних послуг у Києві розповів Олександр КУРМИШОВ: «Півроку тому на базі диспансерів було створено міське територіально-медичне об’єднання «Дерматовенерологія». За цей час досвід показав, що реформування в нову структуру суттєво поліпшило якість медичного обслуговування пацієнтів. Кияни та гості столиці при ознаках захворювань можуть без вагань звертатись до мережі шкірно-венерологічних диспансерів та отримувати якісну допомогу».

logo