З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Олег МУСІЙ: запровадженню медичного страхування має передувати податкова реформа

  • 15 липня 2014
  • 35

«Страхування передбачає обов’язковий страховий внесок, а це додаткове навантаження або на роботодавця, або на самого працівника. Ми повинні зменшити кількість податків у державі і якраз над цим працює Мінфін», — зазначив Олег МУСІЙ.

За словами Міністра охорони здоров’я України Олега МУСІЯ, однією з головних змін, яку пропонує проект Концепції побудови в Україні нової системи охорони здоров’я, є перехід до бюджетно-страхової моделі фінансування. Така інформація з’явилась на офіційному сайті Міністерства охорони здоров’я України (МОЗ).

За словами Олега МУСІЯ, сьогодні на фінансування охорони здоров’я витрачається всього 3,5% ВВП. Тоді як за нормами Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) для того, щоб галузь функціонувала, на неї потрібно виділяти мінімум 7% ВПП.

Міністр охорони здоров’я України зауважив, що запровадженню зальнообов’язкового державного соціального медичного страхування має передувати податкова реформа.

«Страхування передбачає обов’язковий страховий внесок, а це додаткове навантаження або на роботодавця, або на самого працівника. Ми повинні зменшити кількість податків у державі і якраз над цим працює Мінфін. Проектом нового Податкового кодексу передбачено суттєве зменшення податків і запровадження цільового внеску на охорону здоров’я, який буде формувати фонд медичного страхування», — сказав Олег МУСІЙ.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно