З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Проект «Здоров’я жінок України» продовжує свою діяльність

  • 14 липня 2014
  • 54

Завдання Програми полягає у реалізації трьох основних напрямків: інформування населення стосовно планування сім’ї та репродуктивного здоров’я, навчання медичних працівників та підтримка сприятливого нормативно-правового середовища у сфері сім’ї і здоров’я.

10–11 липня 2014 року у Києві відбувся семінар-нарада «Діяльність Програми USAID «Здоров’я жінок України»: отриманий досвід та вплив на громадське здоров’я». У заході взяли участь начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги дітям та матерям, фармацевтичного контролю управління з організації медичної допомоги населення Департаменту охорони здоров’я Херсонської облдержадміністрації Наталія МАРЧЕНКО, керівник Херсонського обласного центру планування сім’ї та репродукції людини Наталія УШАКОВА, тренери програми USAID, представники Херсонського обласного центру здоров’я та спортивної медицини та Херсонської громадської організації «Успішна жінка».

Під час наради обговорювались основні результати роботи Програми USAID «Здоров’я жінок України»: досягнення, виклики, плани на майбутнє.

«Завдання Програми полягає у реалізації трьох основних напрямків: інформування населення стосовно планування сім’ї та репродуктивного здоров’я, навчання медичних працівників та підтримка сприятливого нормативно-правового середовища у сфері сім’ї і здоров’я. Ми розуміємо усю важливість Програми для мешканців Херсонської області, тому продуктивно працюємо в цих напрямках. Адже, репродуктивне здоров’я — це основа здоров’я всіх наших громадян», — зазначила Наталія МАРЧЕНКО.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно