З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

На Донеччині розробили новий механізм забезпечення лікарськими засобами хворих на діабет

  • 14 липня 2014
  • 29

Хворі на діабет будуть отримувати препарати інсуліну та інші лікарські засоби в аптеках за рецептами, виписаними міськими або районними ендокринологами та іншими особами, відповідальними за виконання зазначеного наказу в містах та районах області.

Департамент охорони здоров’я Донецької обласної державної адміністрації затвердив наказ «Про забезпечення лікарськими засобами хворих на цукровий та нецукровий діабет за рахунок цільових коштів обласного бюджету в 2014 році» від 04.07.2014 № 232.

Документом запроваджується новий механізм забезпечення хворих на діабет лікарськими засобами (за рахунок обласного бюджету). Наказом затверджено перелік аптечних закладів, якими буде проводитись відшкодування вартості лікарських засобів для хворих на цукровий та нецукровий діабет відповідно до укладених договорів. Хворі на діабет будуть отримувати препарати інсуліну та інші лікарські засоби в аптеках за рецептами, виписаними міськими або районними ендокринологами та іншими особами, відповідальними за виконання зазначеного наказу в містах та районах області. 

Практичну реалізацію наказу мають забезпечити начальники управлінь або відділів охорони здоров’я міських рад та райдержадміністрацій, головні лікарі закладів центральних міських та районних лікарень, контроль за його виконання покладено на департамент охорони здоров’я облдержадміністрації.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно