З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Європейський підхід лікування пацієнтів з гострим інфарктом міокарда

  • 11 липня 2014
  • 44

В медичну практику введено Уніфікований клінічний протокол з надання екстреної, первинної, спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги та медичної реабілітації «Гострий коронарний синдром з елевацією сегмента ST».

В медичну практику введено Уніфікований клінічний протокол з надання екстреної, первинної, спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги та медичної реабілітації «Гострий коронарний синдром з елевацією сегмента ST». Це регламентується наказом Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження та впровадження медико-технологічних документів зі стандартизації медичної допомоги при гострому коронарному синдромі з елевацією сегмента ST» від 02.07.2014 № 455.

Протокол базується на принципах «доказової медицини», згідно якого змінюється системний підхід у наданні допомоги пацієнтам з гострим інфарктом міокарда.

Документ розроблений на основі постанови  «Гострий інфаркт міокарда з елевацією сегмента ST». Основна мета протоколу — створення послідовного та ефективного лікування хворого як на догоспітальному етапі, так і в стаціонарі.

Також розроблений алгоритм спрямування пацієнта з гострим коронарним синдромом в міській та сільській місцевостях, дій сімейних лікарів, екстреної медичної допомоги та відділень інтенсивної кардіологічної допомоги,  хірургів, реабілітологів.

Нагадаємо, що впровадження Уніфікованого клінічного протоколу у практику, позначиться на зниженні рівня смертності та ускладнень захворювань до європейських показників. Сприятиме розвитку і впровадженню високотехнологічних методів лікування та медичної реабілітації у клінічну практику,  шляхом розробки в закладах охорони здоров’я локальних протоколів медичної допомоги.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно