З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

МОЗ оголошує конкурс на створення експертної групи для розробки реформи галузі охорони здоров’я

  • 10 липня 2014
  • 32

МОЗ запрошує всіх зацікавлених осіб та організації взяти участь у відборі до складу експертної групи для розробки Національної стратегії побудови нової системи охорони здоров’я в Україні на період 2015–2025.

Вперше, в історії Міністерства охорони здоров’я України (МОЗ) до розробки нової системи охорони здоров’я України буде залучено і громадськість, і іноземних фахівців. Про це повідомив Міністр охорони здоров’я України Олег МУСІЙ.

Зокрема, Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) оголошує конкурс на створення експертної групи для формування плану проведення медичної реформи в Україні. Ця консультативна група допоможе розробити проект Національної стратегії побудови нової системи охорони здоров’я в Україні на період 2015–2025.

Окрім цього, МОЗ звернулось за експертною допомогою до фахівців Світового банку та Всесвітньої організації охорон здоров’я (ВООЗ) із проханням посприяти в розробці стратегії та поетапного плану реформування.

За словами виконавчого директора БФ «Пацієнти України» та консультанта Реанімаційного пакету реформ Ольги СТЕФАНИШИНОЇ, завдяки залученню іноземних експертів та міжнародних організацій, вперше розробка стратегії реформи охорони здоров’я відбуватиметься відкрито із залученням громадськості.

Проект медичної реформи планується розробити до 2015 року, до роботи на проектом запрошуються як українські, так і міжнародні консультанти.

МОЗ запрошує всіх зацікавлених осіб та організації взяти участь у відборі до складу експертної групи для розробки Національної стратегії побудови нової системи охорони здоров’я в Україні на період 2015–2025.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно