В Україні гострий дефіцит тест-систем для діагностики інфекційних захворювань

13 січня 2016 19
Керівник ДЗ «Український центр контролю та профілактики захворювань МОЗ України» Любов НЕКРАСОВА повідомила, що в Україні існує гострий дефіцит реагентів і тест-систем для діагностики різних інфекційних захворювань, у тому числі вірусу грипу

Керівник ДЗ «Український центр контролю та профілактики захворювань МОЗ України» Любов НЕКРАСОВА повідомила в Україні існує гострий дефіцит реагентів і тест-систем для діагностики різних інфекційних захворювань: грипу, дифтерії, правця, кишкових інфекцій та інших.

На її думку, дефіцит реагентів в Україні виник внаслідок припинення поставок тест-систем російського виробництва. Препарати європейського виробництва ж занадто дорогі і не закуповуються централізовано.

Однак Любов НЕКРАСОВА зазначила, що Україна має можливості забезпечити лабораторії препаратами вітчизняного виробництва, проте бракує інвестицій в імунобіологічну промисловість.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах