З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

У Держлікслужбі обговорили проблеми вітчизняного фармацевтичного ринку

  • 9 липня 2014
  • 40

Голова Держлікслужби України Михайло ПАСІЧНИК провів зустріч з представниками Київської обласної асоціації аптечних працівників. Головною темою зустрічі стали проблемні питання українського роздрібного фармацевтичного ринку.

Голова Держлікслужби України Михайло ПАСІЧНИК провів зустріч з представниками Київської обласної асоціації аптечних працівників (далі — асоціація). Головною темою зустрічі стали проблемні питання українського роздрібного фармацевтичного ринку.

Зокрема, на думку Голови правління асоціації Людмили ГОРЮНОВОЇ, необхідно:

  • створити однакові конкурентні умови для роботи аптечних закладів усіх форм власності, що дасть змогу створити об’єктивні та прозорі ціни на лікарські засоби. В свою чергу, запобігти закриттю виробничих відділів аптек, що виготовляють лікарські засоби, має запровадження спеціальних пільг на сплату ними комунальних послуг;
  • запровадити спеціальні пільги на сплату комунальних послуг для аптек, що виготовлять лікарські засоби (це вбереже від закриття виробничі відділи аптек);
  • запровадити певні демографічно-географічні обмеження на відкриття нових аптечних закладів: необхідно враховувати кількість аптек, що вже працюють на певній території, відстань між ними, кількість населення, яке обслуговується кожною з них.

У свою чергу Михайло ПАСІЧНИК подякував учасникам зустрічі за активну позицію у вирішенні проблем фармацевтичного ринку та запросив представників асоціації до участі в роботі нещодавно створених робочих груп за основними проблемними напрямами вітчизняної фармгалузі.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно