З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

У МОЗ обговорили перспективи та проблемні питання створення регіональної системи охорони здоров’я

  • 7 липня 2014
  • 26

Зокрема, мова йшла про створення спеціальних госпітальних округів, розташування та кількість яких будуть залежати від густоти населення на території тієї чи іншої області

Як забезпечити надання якісної медичної допомоги на регіональному рівні? Це питання стало головним на спільній нараді Міністра охорони здоров’я України Олега МУСІЯ, провідних фахівців Міністерства охорони здоров’я (МОЗ), Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіонбуду), Світового банку, а також представників громадських організацій.

Зокрема, під час наради розглядались питання адаптації нової системи охорони здоров’я та територіальних адміністративних систем. Мова йшла про створення спеціальних госпітальних округів, розташування та кількість яких будуть залежати від густоти населення на території тієї чи іншої області.

Одним з головних питань стало фінансування регіональної медицини та видатків на неї. Зокрема, за словами Олега МУСІЯ, необхідно запровадити дворівневу систему фінансування закладів охорони здоров’я. На загальнодержавному рівні фінансуватиметься третинна високоспеціалізована медична допомога, а на регіональному — оплачуватиметься первинна та вторинна ланки, екстрена медична допомога. На думку Міністра охорони здоров’я України саме така система дозволить вирівняти фінансові ризики та забезпечить надання якісної медичної допомоги на регіональному рівні.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно