text
Медична справа

В Яремчі провели тренінг для лікарів і фельдшерів

  • 4 липня 2014
  • 18

З 27 червня по 1 липня 2014 року у Яремі відбувся захід «ІІ Міжнародна Школа з екстреної медичної допомоги для українських лікарів та фельдшерів за протоколами АНА (American Heart Association)».

Відбувся захід «ІІ Міжнародна Школа з екстреної медичної допомоги для українських лікарів та фельдшерів за протоколами АНА (American Heart Association)». Тренінг тривав з 27 червня по 1 липня на території навчально-виробничої бази «Арніка» Івано-Франківського національного медичного університету в місті Яремчі.

Організаторами навчання виступили Департамент охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Івано-Франківський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Іван-Франківський національний медичний університет, Польська Асоціація працедавців екстреної медичної допомоги, Польська Служба Медичної Авіації, Познанський та Варшавський медичний університет.

Учасники Школи відзначили важливість такого навчання, адже моделювання типових і нетипових ситуацій підвищує готовність до кризових ситуацій у повсякденній роботі.

Інструктор АНА Марек ДОМБРОВСЬКИЙ під час тренінгу наголосив на алгоритмі надання медичної невідкладної допомоги у кризовій ситуації.

Роман МЕЛЬНИК, директор Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації, впевнений у необхідності таких навчань для працівників галузі охорони здоров’я. Адже основне завдання працівників «швидкої» — надати необхідну допомогу, яку потребує постраждалий, врятувати його та стабілізувати. Кожна бригада повинна працювати злагоджено та чітко.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно