У цьому сезоні від грипу в Україні вже померло 25 осіб

13 січня 2016 78
Під час брифінгу «Грип в Україні: як вберегтися?», що пройшов у стінах Міністерства охорони здоров’я України 12 січня 2016 року, керівник ДЗ «Український центр контролю та профілактики захворювань МОЗ України» Любов НЕКРАСОВА повідомила, що з початку епідемсезону від грипу померло 25 осіб

Під час брифінгу «Грип в Україні: як вберегтися?», що пройшов у стінах Міністерства охорони здоров’я України 12 січня 2016 року, керівник ДЗ «Український центр контролю та профілактики захворювань МОЗ України» Любов НЕКРАСОВА повідомила, що з початку епідемсезону, тобто з кінця вересня 2015 року, від грипу померло 25 осіб.

Найбільше летальних випадків зафіксовано в Одеській області — 15 осіб. У Вінницькій — 7, Харківській — 1 та у місті Києві — 2. 12 випадків від загальної кількості мали місце лише за останній тиждень.

За словами фахівців, цього року переважає штам грипу типу A/California/7/2009 (H1N1)pdm09 та типу В/Phuket/3073/2013Н1N1, які провокують серйозні ускладнення — важкі вірусні пневмонії. Тому дуже важливо пройти специфічну терапію проти грипу протягом 48 годин після появи небезпечних симптомів — значного підвищення температури тіла, головного болю, болю у м’язах, болю у горлі, кашлю, нежитю, закладання носа. Особливу безпеку грип становить для хворих на цукровий діабет, хронічні серцево-судинні захворювання, хронічні захворювання легенів, інші тяжкі хронічні захворювання, людей з надмірною вагою, вагітних жінок, дітей до п’яти років.

Епідпорогів грипу ще не перевищено, але у більшості регіонів вже визначені стаціонари, що будуть перепрофільовані на випадок масового надходження хворих із клінічними ознаками грипу та ГРВІ.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах