Усі держзакупівлі лікарських засобів у 2016 році в Україні здійснюватимуть міжнародні організації

12 січня 2016 59
Сьогодні, 12 січня 2016 року, прем’єр-міністр України Арсеній ЯЦЕНЮК підписав розпорядження Кабінету Міністрів України «Про закупівлю лікарських засобів, медичних виробів та пов’язаних з цим послуг із залученням спеціалізованих організацій, які здійснюють закупівлі» від 4 листопада 2015 року № 1396-р

Сьогодні, 12 січня 2016 року, прем’єр-міністр України Арсеній ЯЦЕНЮК підписав розпорядження Кабінету Міністрів України «Про закупівлю лікарських засобів, медичних виробів та пов’язаних з цим послуг із залученням спеціалізованих організацій, які здійснюють закупівлі» від 4 листопада 2015 року № 1396-р.

Міністерство охорони здоров’я України запровадило практику передачі закупівель міжнародним організацям у 2015 році, уклавши угоди з трьома міжнародними організаціями — Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), ПРООН та Crown Agents на суму майже 2,2 мільярда гривень.

Відтепер закупівлі за рахунок коштів державного бюджету лікарських засобів, медичних виробів та пов’язаних з цим послуг здійснюватимуться із залученням міжнародних організацій у повному обсязі.

Такі міри мають прискорити процес закупівель і забезпечення населення необхідними вакцинами і ліками, а також зменшити корупційні ризики під час проведення тендерів.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах