З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

В Україні продовжується робота над системою «Електронна охорона здоров’я»

  • 19 червня 2014
  • 62

Українська сторона має до 1 липня 2014 року завершити усі погоджувальні процедури у МОЗ та Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України щодо створення системи «Електронна охорона здоров’я».

У Міністерстві охорони здоров’я України (МОЗ) відбулась нарада з питань інформатизації галузі охорони здоров’я. У нараді взяли участь Міністр охорони здоров’я України  Олег МУСІЙ, його заступник Наталя ЛІСНЕВСЬКА та представник Світового банку Златан САБІЧ.

Мова йшла про субкомпонент Програми Світового банку «Електронна охорона здоров’я». Головна мета такої інформаційної системи є забезпечення підтримки системи охорони здоров’я України, в тому числі усіх закладів охорони здоров’я.

Ідеологія та основні документи щодо інформаційної системи пройшли попередню експертизу фахівців Світового банку. Матеріали були розглянуті на засіданнях координаційної ради МОЗ з питань інформатизації та затверджені Міністерством. Є чіткий план з орієнтовним бюджетом в обсязі 35,8 мільйонів доларів США. Українська сторона має до 1 липня 2014 року завершити усі погоджувальні процедури у МОЗ та Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України (Мінекономрозвитку). Планується, що впровадження проекту розпочнеться з початку наступного року.

За словами Олега МУСІЯ інформатизація галузі є надзвичайно важливим напрямком, вона дозволить забезпечити прозорість та ефективність роботи. Детальніше про інформатизацію у галузі охорони здоров’я читайте у тематичному номері журналу «Управління закладом охорони здоров’я»

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно