З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Розроблено шостий випуск Державного формуляра лікарських засобів

  • 18 червня 2014
  • 56

Цього року разом з Державним формуляром фахівці галузі отримують довідник лікарських засобів та Реєстр медико-технологічних документів.

Центральний формулярний комітет Міністерства охорони здоров’я України розробив шостий випуск Державного формуляра лікарських засобів (далі — Державний формуляр).

Добір лікарських засобів до формуляру здійснюється з використанням методики оцінки медичних технологій.  Окрім цього, Державний формуляр також узгоджений з уніфікованими протоколами медичної допомоги, що заснований на доказовому підході до проведення раціональної фармакотерапії.

Окрім паперових видань, Державний формуляр традиційно тиражується та розповсюджується у вигляді електронної пошукової системи. Така система була розповсюджена серед випускників всіх вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, а також доставляється у кожний заклад охорони здоров’я державної та комунальної форм власності.

Разом з Державним формуляром фахівці галузі отримують довідник лікарських засобів, включених до Державного реєстру лікарських засобів України. Цьогорічною новинкою став ще один електронний ресурс, що надійде лікарям України — Реєстр медико-технологічних документів.

Окрім цього, триває адресна безкоштовна доставка комплектів до регіональних структурних підрозділів охорони здоров’я відповідно до заявок.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно