З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Відбулось громадське обговорення проекту Концепції нової системи охорони здоров’я

  • 18 червня 2014
  • 24

Зокрема, Концепція нової системи охорони здоров’я передбачає структурне і фінансове розмежування медичної допомоги за її рівнями та видами, запровадження договірних відносин між замовниками і постачальниками медичних послуг, запровадження нових фінансових механізмів оплати медичних послуг, в тому числі й через медичне страхування, оплата праці з урахуванням обсягів якості тощо.

13 червня 2014 року вперше у форматі публічної дискусії відбулось громадське обговорення проекту Концепції нової системи охорони здоров’я (далі — Концепції). У заході взяли участь Міністр охорони здоров’я України Олег МУСІЙ, експерти з питань організації системи охорони здоров’я, представники медичної спільноти та громадськості.

Олег МУСІЙ зазначив, що таке обговорення є надзвичайно важливим, адже потрібно враховувати думку як фахівців, які працюють у галузі охорони здоров’я, так і пацієнтів, які будуть отримувати медичну допомогу.

Концепція нової системи охорони здоров’я передбачає структурне і фінансове розмежування медичної допомоги за її рівнями та видами, запровадження договірних відносин між замовниками і постачальниками медичних послуг, запровадження нових фінансових механізмів оплати медичних послуг, в тому числі й через медичне страхування, оплата праці з урахуванням обсягів якості тощо. Окрім цього Міністр охорони здоров’я України зазначив, що головним акцентом нової системи стане профілактика захворювань та збереження здоров’я громадян.

Нагадаємо, що за день до громадського обговорення, 12 червня, під час прес-конференції з приводу Дня медичного працівника вже розглядалось питання нової Концепції.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно