Фінансування медустанов пропонують розмежувати за видами медичної допомоги

12 січня 2016 87
Кабінет Міністрів України зареєстрував у парламенті законопроект, за яким пропонується передати фінансування  закладів охорони здоров’я, що надають спеціалізовану та високоспеціалізовану медичну допомогу, обласним бюджетам

Кабінет Міністрів України зареєстрував 28 грудня 2015 року у парламенті законопроект про внесення змін до Бюджетного кодексу України, за якими пропонується передати фінансування  закладів охорони здоров’я, що надають спеціалізовану та високоспеціалізовану медичну допомогу, обласним бюджетам.

За проектом, медична субвенція для надання первинної медичної допомоги буде виплачуватись з бюджетів міст, районних бюджетів та бюджетів об’єднаних територіальних громад.

Вторинна (спеціалізована), третинна (високоспеціалізована), екстрена медична допомога, програми медико-санітарної освіти, санаторно-курортна допомога (санаторії для хворих на туберкульоз, санаторії для дітей та підлітків, санаторії медичної реабілітації), інші програми і заходи в системі охорони здоров’я ж мають фінансуватися з обласних бюджетів.

Було наголошено, що служба з єдиним джерелом фінансування (від області) краще функціонує у складних умовах, що важливо для ефективної евакуації постраждалих у зоні АТО до закладів охорони здоров’я суміжних областей.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах