text
Медична справа

Триває робота над інформаційною системою «Національний реєстр донорів в Україні»

  • 17 червня 2014
  • 42

Запровадження «Національного реєстру донорів в Україні» дасть змогу зменшити витрати часу медичного персоналу на пошук і доступ до необхідної інформації про донора, продукти крові, а також на роботу з паперовими медичними документами й підготовку звітно-облікових форм.

У Державній службі України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань (Держслужбі України соцзахворювань) триває робота над інформаційною системою «Національний реєстр донорів в Україні».

Ця система дасть змогу впорядкувати облікові та статистичні дані у галузі донорства, а також допоможе уникнути їх дублювання чи ускладнень в процесі обліку. Таким чином, буде створено єдиний механізм автоматизації діяльності служби крові, що поведе за собою оновлення технологічної інфраструктури, модернізацію регіонального програмного забезпечення та серверного парку, забезпечення комплексної системи захисту інформації.

Запровадження «Національного реєстру донорів в Україні» дасть змогу зменшити витрати часу медичного персоналу на пошук і доступ до необхідної інформації про донора, продукти крові, а також на роботу з паперовими медичними документами й підготовку звітно-облікових форм. Про це зазначила заступник Голови Держслужби України соцзахворювань та голова профільної робочої групи з розробки Національного реєстру Олена ЄЩЕНКО.

На сьогодні у межах проекту триває підготовка технічного завдання з розробки і впровадження програмного забезпечення для системи штрих-кодування у пілотних регіонах.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно