text
Медична справа

Міністерство охорони здоров’я України сподівається на технічну підтримку Європи в питаннях реформування галузі охорони здоров’я

  • 13 червня 2014
  • 20

Міністр охорони здоров’я України Олег МУСІЙ провів робочу зустріч з Головою представництва Європейського Союзу в Україні Яном ТОМБІНСЬКИМ та керівником Управління програм допомоги в Україні, координатором з питань співпраці Представництва ЄС в Україні Ендрю РАСБАШЕМ

Міністр охорони здоров’я України Олег МУСІЙ та його заступник Наталя ЛІСНЕВСЬКА провели робочу зустріч з Головою представництва Європейського Союзу в Україні Яном ТОМБІНСЬКИМ та керівником Управління програм допомоги в Україні, координатором з питань співпраці Представництва ЄС в Україні Ендрю РАСБАШЕМ.

Під час зустрічі Олег МУСІЙ зазначив, що у процесі реформування вітчизняної галузі охорони здоров’я, Україна спирається на європейські стандарти. Наразі вкрай важливою є адаптація до норм ЄС фармацевтичного законодавства (зміна закону про лікарські засоби) та імплементація до Директив Європейського Союзу, зокрема Директиви щодо прозорості ціноутворення.

Також Міністр охорони здоров’я України додав, що для України надзвичайно важливим є досвід сусідніх країн, які вже пройшли шлях реформування. «Кожна країна, яка змінювала систему охорони здоров’я, пройшла певний шлях і ми маємо вивчити їхній досвід, щоб не робити помилок», — зазначив Олег МУСІЙ. Зі сторони Європи Україна сподівається на технічну підтримку, зокрема допомогу експертів під час підготовки детального поетапного Плану реалізації Концепції побудови нової системи охорони здоров’я, яка має бути затверджена Урядом.

У свою чергу Ян ТОМБІНСЬКИЙ висловив готовність сприяти у наданні технічної підтримки та запропонував якнайшвидше провести зустріч з експертами, щоб визначити ті напрямки, у яких країни-члени Європейського союзу можуть надавати Україні допомогу.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно