З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Документація в роботі головної медичної сестри

  • 10 червня 2014
  • 1077

Шановні колеги, поспішаємо повідомити вам чудову новину: вийшов друком червневий (№ 06/2014) номер журналу «Довідник головної медичної сестри». Для вас ми зібрали найліпші консультації з питань нормативного забезпечення, ведення журналів обліку, документального супроводу навчання медичних сестер, роботи за змінами та багато-багато іншого.

Шановні колеги, поспішаємо повідомити вам чудову новину: вийшов друком червневий (№ 06/2014) номер журналу «Довідник головної медичної сестри». Червневий номер вийшов надзвичайно цікавим та корисним адже він — тематичний, присвячений документації в роботі головної медичної сестри.

Зокрема зі статті «Строки зберігання документів у закладі охорони здоров’я» ви дізнаєтесь, вимоги до строків зберігання різноманітних документів, що широко застосовуються у закладах охорони здоров’я (журнали обліку, заяви, накази, розпорядження, рецептурні бланки тощо) відповідно до Переліку типових документів, що створюються під час діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів.

Також, пропонуємо вам перейняти досвід Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний центр крові» щодо оформлення документації, пов’язаної з навчанням молодших спеціалістів з медичною освітою. У статті «Оформлюємо документацію щодо навчання молодших спеціалістів з медичною освітою» ви знайдете приклади оформлення Графіка проведення навчання медичних працівників згідно з вимогами режимних наказів з дезінфектології, офіційного листа щодо проведення навчання з молодшими спеціалістами з медичною освітою, Протоколу залікового заняття та наказу керівника закладу охорони здоров’я «Про створення комісії з прийняття заліків у молодших спеціалістів з медичною освітою».

Як вести документацію щодо роботи Ради медичних сестер у закладі охорони здоров’я? Які пункти варто внести у Положення про Раду медичних сестер? Відповідає на ці запитання читайте у нашому матеріалі «Створення та функціонування Ради медичних сестер: розробляємо документацію».

Також у номері моніторинг останніх змін законодавства, відповіді на запитання читачів, приклади оформлення документації та багато іншого. Із повним переліком матеріалів ви можете ознайомитись тут.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно