З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Тренінг для медиків

  • 6 червня 2014
  • 51

На Львівщині фахівці центру медицини катастроф провели тренінг для медиків, які працюватимуть в оздоровчих закладах.

З метою профілактики травматизму, організації якісного медичного забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей, фахівці Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф провели тренінг для медиків, які цьогоріч працюватимуть в оздоровчих закладах.

Учасники тренінгу мали можливість ознайомитися з новими протоколами надання медичної допомоги дітям на дошпитальному етапі та стандартами, прийнятими у країнах Європи.

Для відпрацювання навичок з надання медичної допомоги при невідкладних станах, учасникам надали манекени, муляжі, стерильні марлеві серветки, джгути, шини та інші засоби.

Оскільки медичні працівники будуть працювати в оздоровчих закладах для дітей шкільного віку (6–17 років), при відпрацюванні навичок враховувались основні показники анатомо-фізіологічного розвитку дітей.

Всі учасники тренінгу вчились на манекені як правильно оцінити стан потерпілого, відпрацьовували практичні навики з питань правильної іммобілізації, проводили зовнішній масаж серця, штучну вентиляцію легень, надавали невідкладну допомогу при допомозі підручних засобів.

Окремим блоком тренінгу було надання допомоги дітям при утопленні, укусах комах та змій. Відпрацьовували прийоми надання допомоги при потраплянні в дихальні шляхи чужорідних тіл.

Медики здобули корисний досвід та набули сучасних навичок з питань надання медичної допомоги у позашпитальних умовах. Адже такі навички особливо необхідні під час роботи у великих дитячих колективах.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно