З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Співпраця з Німеччиною у галузі охорони здоров'я

  • 4 червня 2014
  • 41

Міністерство охорони здоров’я України посилить реалізацію україно-німецьких двосторонніх проектів в галузі психіатрії, перинатальної медицини та боротьби з ВІЛ-інфекцією/СНІДом.

 Міністерство охорони здоров’я посилить реалізацію україно-німецьких двосторонніх проектів в галузі психіатрії, перинатальної медицини та боротьби з ВІЛ-інфекцією/СНІДом. Про це йшлося під час офіційної зустрічі представників МОЗ з фахівцями Федерального Міністерства охорони здоров’я ФРН.

Зокрема, напрями співпраці будуть поглиблені в розвитку програми стажування молодих фахівців в німецьких клініках, спільних наукових дослідженнях та удосконаленні нормативно-правової бази в сфері психіатрії, перинатальної медицини та боротьби з соціально небезпечними хворобами відповідно європейських стандартів.

Українська сторона відзначила результативність тривалих тісних відносин з німецькими фахівцями в межах реалізації проектів, спрямованих на удосконалення навичок в акушерстві, перинатології та неонатології, підвищення рівня майстерності медичних працівників та обміні досвідом.

Удосконалення нормативно-правової бази, основаної на німецьких стандартах, також необхідним є і у розвитку психіатрії в Україні. Особливо це стосується дитячої та судової психіатрії, оскільки ці напрями наразі активно розробляються та потребують посиленого науково-методичного підгрунтя. На цьому наголосила директор Українського науково-дослідного інституту соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України Ірина ПІНЧУК. Вона також висловила сподівання щодо подальшого стажування українських фахівців за кордоном.

У напрямі боротьби з ВІЛ-інфекцією/CНІДом та іншими соціально небезпечними захворюваннями мова йшла про два найважливіших питання співпраці: підтримки замісної терапії, що є провідною складовою державної політики у сфері з наркоманією та ВІЛ, а також посилення профілактики серед загального населення шляхом розробки та впровадження широких інформаційних кампаній.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно