З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

На Хмельниччині медики готуються до оздоровчого сезону

  • 2 червня 2014
  • 31

Відбулася нарада за участі лікарів-педіатрів закладів охорони здоров'я Хмельниччини, провідних фахівців Хмельницької обласної дитячої лікарні, головних лікарів обласних дитячих спеціалізованих санаторіїв.

Особлива увага на зібранні приділялася належній підготовці дитячих лікарів та медсестер до роботи в дитячих оздоровчих закладах та санаторіях під час літнього оздоровчого сезону.

В області під час літнього оздоровчого сезону функціонуватимуть 12 позаміських дитячих оздоровчих закладів та 5 дитячих обласних спеціалізованих санаторіїв. Лікарі-педіатри та медичні сестри стежитимуть за дотриманням в цих закладах здорового способу життя, режиму дня, особистої гігієни, організацією дієтичного харчування, наявністю медичних засобів та забезпеченням необхідної медичної допомоги.

Також проводитиметься контроль за дотриманням санітарних норм, правильним зберіганням і вживанням продуктів харчування, профілактикою травматизму, безпекою дітей під час відпочинку в таборах і в походах.

На нараді зазначалося, що в лікувально-профілактичних закладах області забезпечено безоплатне проведення профілактичних оглядів та бактеріологічне обстеження працівників дитячих оздоровчих закладів, обстеження дітей, які від'їжджають до дитячих закладів для оздоровлення та відпочинку, оформлення необхідної медичної документації. Керівників лікувально-профілактичних закладів області зобов'язано забезпечити контроль за достовірністю оформлення медичних довідок дітям до закладів оздоровлення та відпочинку.

Перед учасниками зібрання виступили провідні спеціалісти Хмельницької обласної дитячої лікарні з порадами та рекомендаціями щодо надання невідкладної медичної допомоги і застосування ефективних методів лікування.

На нараді йшлося також про організацію та забезпечення медичного супроводу під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання учнів в загальноосвітніх навчальних закладах області.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно