З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Вибори нового ректора Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця

  • 30 травня 2014
  • 23

Міністерство охорони здоров'я України максимально сприятиме проведенню чесних та прозорих виборів нового ректора Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця.

Міністр охорони здоров’я України повідомив, що Міністерство охорони здоров'я України жодним чином не втручатиметься у процес обрання ректора Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, але буде намагатися максимально забезпечити чесні та прозорі вибори. Тому він попросив в.о. ректора Національного медичного університету ім. О. О.Богомольця Олександра ЯВОРСЬКОГО забезпечити чітке та повноцінне інформування усіх учасників перегонів про порядок та процедури виборчого процесу, вільний доступ ЗМІ, а також оприлюднити на веб-сайті університету програми кандидатів з їх баченням шляхів розвитку медичного вишу.

Зі свого боку більшість претендентів попросила міністра перенести проведення виборів на більш пізніший термін, аби усі кандидати мали рівні можливості викласти свої програми. Нагадаємо, що раніше робоча група з організації виборів призначила засідання конференції трудового колективу з обрання ректора на 5 червня.

Також кандидати запропонували внормувати процедуру опитування та залучення професійної організації до його організації опитування, а також домовилися не використовувати представників студентства та викладачів для організації протестних акцій, аби жодним чином не тиснути на урядові органи та інших кандидатів.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно