З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Польські медики поділилися досвідом з надання невідкладної медичної допомоги

  • 28 травня 2014
  • 30

В Мєндзиздроях (Польща) відбулося навчання фахівців Івано-Франківського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Навчання українських медиків проводилося в межах співпраці Польської Асоціації працедавців екстреної медичної допомоги та прикарпатського центру.

Першу групу з 13 осіб, до складу якої увійшли лікарі і фельдшери, було відібрано для навчання за програмою підготовки інструкторів Американського Товариства кардіологів за протоколами BLS та ACLS. Після навчання, скадання іспитів та отримання сертифікатів ці спеціалісти передаватимуть набутий досвід і знання своїм колегам в Україні.

Навчання проходило як теоретично, так і практично. Медичні працівники Івано-Франківського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф засвоїли основні протоколи надання невідкладної медичної допомоги згідно з сучасними міжнародними стандартами у невідкладних станах у дорослих і дітей.

Другий етап навчань, за участю польських колег, відбудеться в Україні наприкінці червня. У цей період група українців, що була у Польщі, удосконалюватиме набуті навички та складатиме іспити, а нова група медичних працівників центру екстреної медичної допомоги, орієнтовно 30 осіб, розпочне своє навчання від початку.

Географічний принцип відбору учасників навчань полягає у тому, щоби у кожному куточку Прикарпаття до кінця поточного року працювала хоча б одна спеціалізована бригада екстреної медичної допомоги найвищого рівня фахової кваліфікації.

Уквітчала навчання приємна подія − українські медики отримали від станції швидкої допомоги в Щецині обладнаний реанімобіль на базі Mercedes-Benz. Це вже другий автомобіль подарований польськими колегами, перший такий реанімобіль уже чергує на Прикарпатті.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно