З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Перші поставки лікарських засобів, закуплених у 2014 році, будуть здійснені у липні

  • 21 травня 2014
  • 25

На сьогодні вже зібрано інформацію щодо заявок (потреби) у лікарських засобах і виробах медичного призначення та підготовлено проекти Інформацій про предмет закупівлі (технічне завдання) на 1 457,73 мільйони гривень.

20 травня 2014 року відбувся брифінг «Стан державних закупівель лікарських засобів на виконання державних цільових програм та комплексних заходів програмного характеру у 2014 році» за участі Першого заступника Міністра охорони здоров’я Руслана САЛЮТІНА.

Під час брифінгу велику увагу було приділено питанням державних закупівель та поставки лікарських засобів. За словами Руслана САЛЮТІНА, вже найближчим часом відбудеться засідання тендерних комітетів щодо закупівлі лікарських засобів та виробів медичного призначення у 2014 році. На сьогодні вже розроблено номенклатури лікарських засобів, медичних виробів, зібрано та узагальнено інформацію щодо заявок (потреби) у лікарських засобах і виробах медичного призначення у межах передбачених бюджетних асигнувань, підготовлено проекти Інформацій про предмет закупівлі (технічне завдання) на 1 457,73 мільйони гривень. Окрім цього, було зазначено, що до складу  Постійних робочих груп, які розробляють номенклатуру, ввійшли представники громадських пацієнтських організацій.

Окремо мова йшла про поставки лікарських засобів та виробів медичного призначення за минулорічними закупівлями. Враховуючи інформацію про те, що перші поставки 2014 року очікуються у липні, безперервність  постачання лікарських засобів та виробів медичного призначення буде збережена.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно